♥Rebeldemania Serbia♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥Rebeldemania Serbia♥

Rebeldemania Serbia
 
HomeHome  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ***Dulce Amor Confuso***

Go down 
4 posters
AuthorMessage
*_%_*WoNdY FaN*_%_*
~RBD expet~
~RBD expet~
*_%_*WoNdY FaN*_%_*


Female
Number of posts : 1559
Age : 30
Location : Sa RBD u EliteWay School
Humor : uvek raspolozena za tebe
Registration date : 2008-09-05

***Dulce Amor Confuso*** Empty
PostSubject: ***Dulce Amor Confuso***   ***Dulce Amor Confuso*** Icon_minitimeTue 18 Nov 2008 - 15:51

DUlce Maria-mlada i lepa dewojka,ima19 god...i shwatila je da ziwot nije uopste lagan,pocela je da radi sa 16 godina,kako bi njena sestra mogla da nastawi da se studira,u zasnje wreme su se njeni roditelji setili jedne ideje....a to je da je na silu udaju za osobu koju ne voli i koju i ne poznaje........Dul misli da je to jedna welika glupost,ali zbog teske porodicne situacije mora to da uradi...i da nebi njena sestra Anny napustila studije..........jer nemaju nowaca.......

Anny-to je mladja sestra od Dulce,nezna je ali u isto wreme veoma jaka,sa malo novca koje ima injena porodica uspela je da nastawi sa studijama,ali nije srecna jer njena sestra mora stalno da radi da bi ona mogla da uci,Anny i Dul su uwek bile slozne,uvek su swe pricale jedna drugoj,izmedju njih nema tajni,kao i Dul nezna sta je to ljubav,ali to ce se uskoro promeniti..ona nezna da ce se Dul usoro udati......

Christopher Uckermann-ziveo je u Saniji od swoje 15 godine.....njegowi roditelji su ga poslali tamo jer je imao problema sa ponasanjem i stalno ih je sramotio....sada ima 20 godina.......i vraca se u MAxico,i jako su se swi iznenadili,ali on se wise,kada sazna iznenadjujuce westi.najwise ga je iznenadilo,on je promenio svoj nacin zivota,ali jedno ne razume,sto mu se brat toliko promenuo.....


Alfonso Uckermann-brat od Chrisa,oni su bili jako vezani,i to je bilo pre nego sto su ih rastawili,pre nego sto se njegow brat poceo drogirati,oni su bili weoma sretni...ali sada vise nije takav.postao je hladna osoba kojoj je samo stalo do novca i zena za jednu nocu koje posle odbaci kao staru korpu,neveruje u ljubav,promenice se kada,on je sada na celu tvrtke UCKERMANN,ali dolaskom njegowog brata ce se promeniti stwari koje on nevoli puno,nezna zasto misli da ga je on izdao....napustio,njegowi roditelji kad nikad nisu razumeli,i misli da ga je Christopher ostawio samog,i sada ga gleda kao neprijatelja......

DRUGI LIKOVI:
MAITE-(despues pongo que papel jugara mai)
CHRISTIAN-(menja zivot nekih glavnh likova)
MARIANA Y ARTURO-(roditelji Dul i ANny)
LAURA Y CARLOS-(roditelji Christophera i Alfonsa)
Back to top Go down
*Vila Ravijojla*
~RBD expet~
~RBD expet~
*Vila Ravijojla*


Female
Number of posts : 11231
Age : 33
Location : Za racunarom......
Humor : Ma da :)))))))
Registration date : 2008-09-05

***Dulce Amor Confuso*** Empty
PostSubject: Re: ***Dulce Amor Confuso***   ***Dulce Amor Confuso*** Icon_minitimeTue 18 Nov 2008 - 16:01

izgleda da će biti extrra
Back to top Go down
*_%_*WoNdY FaN*_%_*
~RBD expet~
~RBD expet~
*_%_*WoNdY FaN*_%_*


Female
Number of posts : 1559
Age : 30
Location : Sa RBD u EliteWay School
Humor : uvek raspolozena za tebe
Registration date : 2008-09-05

***Dulce Amor Confuso*** Empty
PostSubject: Re: ***Dulce Amor Confuso***   ***Dulce Amor Confuso*** Icon_minitimeTue 18 Nov 2008 - 16:36

da,i meni se cini
Back to top Go down
<3anahi_x_siempre<3
Admin
Admin
<3anahi_x_siempre<3


Female
Number of posts : 4853
Age : 30
Location : na mars....jedino mesto gde nema muskaraca:)
Humor : mali na tebe se zestoko palim :)
Registration date : 2008-09-05

***Dulce Amor Confuso*** Empty
PostSubject: Re: ***Dulce Amor Confuso***   ***Dulce Amor Confuso*** Icon_minitimeTue 18 Nov 2008 - 17:00

daaaa pa kad ce nastavak
Back to top Go down
REY
~Rebelde bb~
~Rebelde bb~
REY


Male
Number of posts : 63
Age : 31
Location : vivo en EWS con vondy
Registration date : 2008-11-05

***Dulce Amor Confuso*** Empty
PostSubject: Re: ***Dulce Amor Confuso***   ***Dulce Amor Confuso*** Icon_minitimeTue 18 Nov 2008 - 17:19

super je jedva cekam nastavak
Back to top Go down
*_%_*WoNdY FaN*_%_*
~RBD expet~
~RBD expet~
*_%_*WoNdY FaN*_%_*


Female
Number of posts : 1559
Age : 30
Location : Sa RBD u EliteWay School
Humor : uvek raspolozena za tebe
Registration date : 2008-09-05

***Dulce Amor Confuso*** Empty
PostSubject: Re: ***Dulce Amor Confuso***   ***Dulce Amor Confuso*** Icon_minitimeTue 18 Nov 2008 - 18:13

Epizoda 1

Dul:sta?!?!?!
Mariana:to sto si cula Dul,udat ces se..
Dul:udati?-zacudjeno-
Arturo:mozda necujes dobro,udat ces se mala,i ne vici toliko
Dul:ne,ne..necu...vi ste ludi!!!!-plazi se-
Mariana:pa..to ces da uradis,ili hoces da ti sestra prekine studije(to je uvek bio izgowor koji koriste da bi Dul radila to sto joj kazu)
Dul-sa suzama u ocima-:radim.......zar sa tim novcem nije dowoljno...
Arturo:ne,nije nam to dowoljno,pogledaj tvog buduceg muza bogat je,mozes da zivis najbolje,imaces luksuz,pomagala bi swojoj porodici..nowac nam fali tako da nemas druge.
Dul:kakvi ste vi roditelji..-uzdahnula je i pocela da brise suze-..najmanje sto mi mozete reci je to za koga cu se udati....
Mariana;narawno,zowe se........


Na drugom delu grada

Carlos:sine!nedostajao si nam-grli ga-
Christopher:aja,"takodje"i ti meni(istina je da mu je bolje bilo kad je bio sam..nego sa swojim roditeljima jer su ga oni napustili u najgorem trenutku u zivotu i nikad im to nece oprostiti.):a mama
Carlos:u autu,sa tvojim bratom
Christopher:axa,njoj sigurno nedostajem-hodajuci-
Carlos:narawno,swima si jako nedostajao...
Christopher:axa,widi se..

u autu

Alfonso:zasto mama?
Laura:zato..
Alfonso:ne zelim,ali znas nesto mama,ne mozete me prisiliti!
Laura:neces,ako to ne ucinis neces vise biti na celu tvrtke!
Alfonso:ali zaasto to moram uciniti?
Laura:zato.znas li sta ljudi gowore o tei.....da si zenskaros i da spawas sa swakom
Alfonso:i sta?....to je istina.ionako sam muskarax......
Laura:ali shvati da u owoj porodici nestoje tako stwari Alfonso,ne mozes dopustiti da lose gowore o tebi,ali ja necu dopustiti da ukaljas nase
prezime
Alfonso:ok-uzdise-,uradit cu(-izlazi iz auta-,ali sad moram da idem..
Laura:gde?
Alfonso:da uziwam u ziwotu(okrece se i ugleda brata i tatu)
Carlos:vidi,Christophere eno ti brat....napokon zajdno......
Christopher:Alfono....brate...-sretan-..nedostajao si mi..kako dobro izgledas..(ocekuje jedan veliki zagrljaj ali umesto toga)
Alfonso:ok,ja se ne drogiram--hoda--
Carlos:Alfonso,kako to smes reci bratu!
Christopher:pusti ga,ima razloga(misleci u sebi:i ovo mi je neki brat)..
Laura:sine moj-grli ga-
Christopher:mama.......molim te.......
Laura:joj.narawno ti nikad nisi woleo zagrljaje..vidi kaka si velik i lep,iznenadjena sam sto se nisi ozenio
Christopher:to je zato sto sam stalno bio na klinica...-ironicno-
Carlos:ali dobro....makar si se izlecio....
Christopher:da sam se izlecio
Laura:aj sine.....mi smo uvek bili uz tebe u Mexicu.iako nismo bili zajedno..
Carlos:da sine,uvek smo bili uz tebe......
Christopher-gleda kroz prozozr i razmislja:pre 5 godina mu se zivot pretworio u pakao....nezna zasto se poceo drogirati....ali sada posle 5 godina......se promenio,nije vise isti...sad kad se wratio u Mexico,ali sad zeli biti isto sretan i zaavan kakav je bio,koji je imao razloge da zivi...ali tu mu je sada malo tesko da postigne...ko zna mozda se i zaljubi-.........
Back to top Go down
*_%_*WoNdY FaN*_%_*
~RBD expet~
~RBD expet~
*_%_*WoNdY FaN*_%_*


Female
Number of posts : 1559
Age : 30
Location : Sa RBD u EliteWay School
Humor : uvek raspolozena za tebe
Registration date : 2008-09-05

***Dulce Amor Confuso*** Empty
PostSubject: Re: ***Dulce Amor Confuso***   ***Dulce Amor Confuso*** Icon_minitimeTue 25 Nov 2008 - 20:12

Epizoda 2

Anny-jos jedan normalan za nju u skoli"monte real monesorri"njeni roditelji su uwek goworili da ona zasluzuje najbolje...skolu placaju iako nemaju dowoljno nowca....nowac koji Dul zaradi od razlicitih poslowa,placaju joj skolu,iako su Anny placali skolu nowcem koji je Dul zaradjivala izmedju njih nikad nije bilo razlika,super su se slagale.Anny se nikad nije swidela ta ideja da Dul radi
samo zbog nje.nekoliko puta je htela da napusti i da radi kao Dul,ali joj roditelji nisu dozwoljavali.......Anny je jedna weoma lepa i nezna cura.a o ljubawi skoro nezna nista.....nezna sta znaci rec "ljubav" i sta oseca osoba koja je zal;jubljena swe dok jednom:izasla je iz skole kao po obicaju i ide kuci)
Alfonso-u dubini duse mu je drago sto je wideo brata,nezna zasto se tako ponasao,tim mislima hoda i misli o novostima koje mu je mama saopstila-hoda negledajuci nikoga........odjednom....sudari se sa nekom curom........-
Anny-swe knjige su joj pale na pod-:ay!
Alfonso:-swe sto mu se motalo po glavi nije ni skontao da je on kriv za sudat-:ti nemas oci ili sta?-nije je ni pogledao u lice-
Any-kupi swoje knjige i papire-:cuj....ne vici na mene!!.......da imam oci!....onaj ko nema oci si ti,-ustala je i pogledala ga,boze majko!koji muskarac,sawrsen je.......te oci.......usne.....sawrsene su.....totalno se hipnotisala-
Alfonso;znas sta.nemam wremena za gluposti i dosadne djewojke-odlazi-
Anny-steta sto je otisao..kakva naraw......-:..dosadna djevojka!?...dosadna djevojka je tvoja baba!!!!!!!!!!!!!!!!
Alfonso-neobracavajuci paznju nastawlja i dalje da hoda-
Anny:beep!-okrenula se i nastawila je da hoda....uzdise.......-....Boze......sta to osecam!?!?!?

Kod Dul

Dul-kada je saznala ime swoh buduceg muza,htjela je znati kakaw je-:kakaw li je?
Mariana:gledaj Dul,samo cu ti reci da je jako dobar decko,a najvaznije je da ima jak stalez u drustwu..
Dul:izvini-ironicno-samo zelim znati kakaw mi je buduci muz-uzdise-no dobro.i poslednje pitanje.....kada.........kada me udajete?
Mariana:za jedan mesec
Dul:STAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Arturo:nista ne brini cerko.......njegowi ce swe resiti oko priprema.......
Dul-milioni pitanja i misli u njenoj glavi se motalo,...ne..ne moze biti istina.....za jedan mesec cu biti zena tamo nekog tipa.........kog ni neznam.......za jedan mesec.........cu se "predati"dragom muzu!
Mariana:Dulce?slusas li me
Dul;......ex..............da,da narawno,-nije ni cula sta je rekla-
Mariana:ok.......onda sutra idemo da probas wencanicu......
Dul:dobro-ustaje0idem u sobu.....
Arturo:dobro.......sidji na weceru.......
Dul:axa-usla je u sobu i baca se na krewet sa ocima punih suza.....nije mogla da weruje.....nemoze biti istina.ne,ne i ne!!!!!!!!!!!!!!

Christopher-ulazi i gleda.....kuca nije bila uopste ista,swe se promenilo-
Laura:owa kuca,sada ima wise ziwota-sede-
Christopher-zivota?pitao se....to je najmanje sto je imala owa kuca........a imala je samo......samocu......i nista wise.........zeleo se jednim avionom wratiti u Evropu,i biti na klinici,makar se tamo i nije osecao usamljeno,duboko je uzdahnuo.....:da narawno
Martin:jos nisi wideo swoju sobu.....zasto ne odes da se odmoris malo??????
Laura"da sine,sigurno si iscrpljen....uh........jedna stwar...-pogleda muza-...ima jedna stwar koju ti nismo rekli.......
Christopher:sta???????????.............sta mi niste rekli???????
Martin:sine......pa............za.......jednu nedelju...........
Back to top Go down
*_%_*WoNdY FaN*_%_*
~RBD expet~
~RBD expet~
*_%_*WoNdY FaN*_%_*


Female
Number of posts : 1559
Age : 30
Location : Sa RBD u EliteWay School
Humor : uvek raspolozena za tebe
Registration date : 2008-09-05

***Dulce Amor Confuso*** Empty
PostSubject: Re: ***Dulce Amor Confuso***   ***Dulce Amor Confuso*** Icon_minitimeSat 29 Nov 2008 - 0:21

Epizoda 3

DUl-vec neko wreme je bila u sobi,plakala je irazmisljala o tome kako ce joj se promeniti ziwot-
Anny-celim pute, je mislila na njega..ne moze ga zaborawiti....sta se desilo da se onako da se onako osecala....sta.........kada je dosla kuci....stavljala je stwari na krewet-
Mariana:kceri,napokon si dosla kuci.....-grli je-....zabrinuli smo se
Arturo:cekali smo te da weceramo..-grli je-.
Anny:stanite malo.sta prawite dramu...welika sam,znam se cuvati......a wecera..sami wecerajte.....nisam gladna.......
Mariana:kako mislis?.....pa ti si swetlost owe kuce.....
Annyl:axa-sedne-A Dul?nece da wecera sa nama?
Arturo:u swojoj je sobi...
Anny:i nece da wecera?
Mariana:...neznam..ali dobro-posluzila je Anny hranu-.ucini mi uslugu zivote moj......pozowi je
Anny-je ustala-ok-otisla gore-otwori mi Dul-kuca-
Dul-brise suze-:sta......sta se desawa???????
Any:idemo wecerati-videla je da se nesto desawa-:jesi dobro????
Dul:dobro sam.....
Anny:sigurno?
Dul:da,sad cu da sidjem..
Anny-uzdahne-u redu je-wraca se roditeljima-znate li sta se desawa sa Dul?
Mariana-gleda swog muza-:ex.....pa..........ex......
Anny:-gleda oboje-.....pa ..............sta?????

Kod kuce Uckermann

Christopher:necete da goworite?sta mi imate reci?
Laura:pa........Alfonso se zeni........za mesec dana......
Chris:STA???????????????????sa kim??????
Carlos:sa jednom dobrom curom
Chris:koliko su zajedno
Laura:2......2...........godine
Chris:drago mi je.......sigurno je puno woli.......
Carlos:uff.........jakoooooooo
Chri:dobro....izwinite me....idem se odmoriti.....
Laura:idi,idi sine.......
Chris-usao je u sobu-ne mogu da werujem zeni se?/......ali on ne woli obaweze...a kamoli da se zeni....ay Christophere goworis kao da ga ne poznajes dobro,wec godinama se niste wideli.....swe se promenilo-prica sam sa sobom-kada Christophere?kada twoj ziwot?poceo je biti jedna KATASROFA???????swe si izgubio.....-legao je na krewet


Nastawice se

l
o
Back to top Go down
Sponsored content





***Dulce Amor Confuso*** Empty
PostSubject: Re: ***Dulce Amor Confuso***   ***Dulce Amor Confuso*** Icon_minitime

Back to top Go down
 
***Dulce Amor Confuso***
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» ***nUeStRo AmOr***
» ~*~*~ Loco ~*~*~ Amor ~*~*~
» ~Celestial Amor~
» ~Amor Fugaz~

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
♥Rebeldemania Serbia♥ :: Off topic :: Web novele-
Jump to: