♥Rebeldemania Serbia♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥Rebeldemania Serbia♥

Rebeldemania Serbia
 
HomeHome  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ~*~*~ Loco ~*~*~ Amor ~*~*~

Go down 
AuthorMessage
# AnGeL dE PoNcO #
~Plata~
~Plata~
# AnGeL dE PoNcO #


Female
Number of posts : 739
Location : $%$%$%$%$%$%%$%$%$%$%$%
Registration date : 2008-09-06

~*~*~ Loco ~*~*~  Amor ~*~*~ Empty
PostSubject: ~*~*~ Loco ~*~*~ Amor ~*~*~   ~*~*~ Loco ~*~*~  Amor ~*~*~ Icon_minitimeFri 10 Oct 2008 - 23:09

Ovde ce biti moja Web novela uskoro prva epizoda
Back to top Go down
# AnGeL dE PoNcO #
~Plata~
~Plata~
# AnGeL dE PoNcO #


Female
Number of posts : 739
Location : $%$%$%$%$%$%%$%$%$%$%$%
Registration date : 2008-09-06

~*~*~ Loco ~*~*~  Amor ~*~*~ Empty
PostSubject: Re: ~*~*~ Loco ~*~*~ Amor ~*~*~   ~*~*~ Loco ~*~*~  Amor ~*~*~ Icon_minitimeFri 10 Oct 2008 - 23:23

Likovi iz Serije:
Ponco,Dyl.Any,Ucker,Mai,Cris i poncova sestra (ovo su samo gl likovi)

1 epizoda:

Tri sestre May,Dyl y Any su se upisivale u novy skoly za njih je to bilo savrseno sto ce se napokon odvojiti od roditelja!!!Ali nisu razmisljale o tome da ce se zestoko zaljubiti!!!!!!

Troje brace su se takodje upisivale u novy skoly,i radovali su se sto im niko nece nista zabvranjivati ali nisu mislili o svojoj ljubavi

Prvi da u skoli:

Dyl je bila preokupirana kako ce se uklopiti u drustvo,i zurila kao muva bez glave u sakama punih knjiga,Ponco je hodao i zaletio se u nju

Dyl:Gledaj gde ides
Ponco:Izvini nisam te vidio,(KAKO JE SLATKA)
Dyl:Ma nema veze prvi je dan svi smo napeti(kako je sladak)
Ponco:Evo posto sam te slucajno udario pozivam te na pice.Oves???
Dyl:Ok!!!!Vazi!!!
Ponco :Sta ces da pijes???
Dyl:Jednu koka kolu!
Ponco:Vazi,dvije coca cole molim
Dyl:Izgledas mi mnogo simpaticno!!!! Laughing Imas li devojky?????
Ponco:Nemam!!Ati momka
Dyl:Ne
Ponco:Znas,mnogo mi se svidjas,od kako sam te vidio i moslio sam.....Oces mi biti devojka
Dyl:Pa da znas i ti si se meni svidio i nisam znala kako to da ti kazem
Ponco:Znaci pristajes li da mi budes devojka????
Dyl:Naravno

Pao je prvi poljubac drugi treci........itd(nastavak u sledecoj epizodi)
Back to top Go down
# AnGeL dE PoNcO #
~Plata~
~Plata~
# AnGeL dE PoNcO #


Female
Number of posts : 739
Location : $%$%$%$%$%$%%$%$%$%$%$%
Registration date : 2008-09-06

~*~*~ Loco ~*~*~  Amor ~*~*~ Empty
PostSubject: Re: ~*~*~ Loco ~*~*~ Amor ~*~*~   ~*~*~ Loco ~*~*~  Amor ~*~*~ Icon_minitimeSat 11 Oct 2008 - 15:54

u to je usla Poncova sestra

Seka:Ponco jesi to ti?
Ponco:ja sam
Dyl:Joj,ko ti je ovo
Ponco:Sestra
Seka:Bas mi je drago sto je ponco jednom u zivoty nasao normalnu devojky
Dyl:Laknulo mi je,ja sam Dyl a ti si
Seka:Aleksandra
Dyl:Drago mi je
Ponco:Aleksandra molim te ostavi yl na miry
Dyl:Nemoj da je diras vdis kako je slatka!!!Aleksandra oces sutra smnom i Pocom u Luna Park
Aleksandra:Ako Ponco nema nista protiv
Dyl:I ponco
Ponco:Naravno da nemam nista protiv
Dyl: sutra u 20 00 ispred skole!!!!Ok!!! ili dodi kod mene da se sredimo
Aleksandra:Vazi docu kod tebe u sedam
Ponco:(prvi put da se mojoj sestri svidja moja devojka) na svy srecy
Back to top Go down
# AnGeL dE PoNcO #
~Plata~
~Plata~
# AnGeL dE PoNcO #


Female
Number of posts : 739
Location : $%$%$%$%$%$%%$%$%$%$%$%
Registration date : 2008-09-06

~*~*~ Loco ~*~*~  Amor ~*~*~ Empty
PostSubject: Re: ~*~*~ Loco ~*~*~ Amor ~*~*~   ~*~*~ Loco ~*~*~  Amor ~*~*~ Icon_minitimeMon 13 Oct 2008 - 23:21

Ja necy pisati po likovima vec prepricavam


Dul i alex su se spremale.Ponco je zakucao na vrata i rekao curke jeste gotove
U to su one izasle Ponco je bilo zadivljen njihobim izgledima!!!!
Ponco je reko da mora prije nego sto odu na ringispil da popricana najvise s dyl a i sa Alex!!!
Poceli su pricy ponco se bojio da kaze istiny ali je rekao.....neznam dali to tebi smeta ali ja sam stipendista imam para itd ali ne dovoljno za ovy skolu........ Rolling Eyes Boze za sta si ti mene svatio nisam se zaljubila u novac vec u tebe ljubavi............poncu je vec lakse plasio se drugacije reakcije!!!Dul ga je poljubila i rekla WOLIM TE VISE OD SVEGA
otisli su u luna park kupili karte i seli na najopasniji tocak Dyl se plasila ali i Aleksandra......Ponco ih je jako zagrlio i reko vi ste dvi najvaznije osobe u mom zivoty............................

Usledecoj epizodi Zaglavili su se u tocky i nestalo je struje sta ce biti videcemo
Back to top Go down
# AnGeL dE PoNcO #
~Plata~
~Plata~
# AnGeL dE PoNcO #


Female
Number of posts : 739
Location : $%$%$%$%$%$%%$%$%$%$%$%
Registration date : 2008-09-06

~*~*~ Loco ~*~*~  Amor ~*~*~ Empty
PostSubject: Re: ~*~*~ Loco ~*~*~ Amor ~*~*~   ~*~*~ Loco ~*~*~  Amor ~*~*~ Icon_minitimeThu 16 Oct 2008 - 14:57

Oni su se zaglavili u tom velikom tocky nestala je struja Aleksandra se uplasila a i dyl.Ponco je rkao da ih voli najvise na svety i da ih nikada nece napustiti i da ce s e izvuci iz toga!Dyl i Aleskandra su ga zagrlile i rekle u isto vreme Ponco ti si smisao nasih zivota!!!!!!Ponco ih je pogledao i rekao i vi ste smisao mog zivota!!!Tocak se odglavio i ponovo su se vrteli bili su srecni.Kada su izasli iz tocka morali su a odu malo da se osveze i posli su na sok,izgledali su kao prava porodica.U to je zazvonio telovon od Ponca,ponco se javio i rekli su mu tragicnu vest!
Mama mu je umrla.Ponco je jedno vreme samo staojao i nije progovarao dok ga Aleksandra nije pitala sta je bilo ponco,smiri se Alex imam tragicny vest nasa mama je umrla,Aleksandry je to mnogo pogodilo i nije znala sta ce da radi.Dyl ih je zagrlila i rekla idemo odavde da vidimo sa se dogadja,i zagrlila ih je
Back to top Go down
Sponsored content





~*~*~ Loco ~*~*~  Amor ~*~*~ Empty
PostSubject: Re: ~*~*~ Loco ~*~*~ Amor ~*~*~   ~*~*~ Loco ~*~*~  Amor ~*~*~ Icon_minitime

Back to top Go down
 
~*~*~ Loco ~*~*~ Amor ~*~*~
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» ~Celestial Amor~
» ~Amor Fugaz~
» ***nUeStRo AmOr***
» Amor de verdad

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
♥Rebeldemania Serbia♥ :: Off topic :: Web novele-
Jump to: