♥Rebeldemania Serbia♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥Rebeldemania Serbia♥

Rebeldemania Serbia
 
HomeHome  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 TIEMPO ORIJINAL

Go down 
2 posters
AuthorMessage
REY
~Rebelde bb~
~Rebelde bb~
REY


Male
Number of posts : 63
Age : 31
Location : vivo en EWS con vondy
Registration date : 2008-11-05

TIEMPO ORIJINAL Empty
PostSubject: TIEMPO ORIJINAL   TIEMPO ORIJINAL Icon_minitimeSat 8 Nov 2008 - 22:19

--------------------------------------------------------------------------------

Kazu da se prva ljubav nikada ne zaboravlja..Da je zauvek tu,urezana duboko u srcu…I da svaki ponovni susret I pogled je produbljuje u uvecava…Ali da je neverovatan I neizdrziv bol koji se oseca ako je neuzvracena...
Danas,posle skoro 15 godina Mia je citala isti clanak,kao sto ga je citala svakog dana poslednjih 15 godina od njihovog poslednjeg poljubca…
Neverovatno je to zar ne..-mislila je dok je nezno prelazila prstima preko slike mladog I zgodnog muskarca….
Proslo je skoro 15 godina,ako ne I vise…A ja sam sve vise uverena da te volim vise nego ikada…15 godina ne znam nista od tebi….Gde li si sada?A?Boze,zasto prosto te ne zaboravim..Zasto Miguel?-Mislila je dok je stavljala sliku na dno kofera I zakopcavala kofer.
Nije ni slutila da ce skoro sve odgovore dobiti bas to vece…


Samo za vas..
I nas…
Za one koji su fanovi serije Rebelde I za one koji nisu..
Za one koji su zaljubljeni I za one koji nisu..
Jedina,jedinstvena,nepredvisiva,originalna Web Novela

TIEMPO:Empezamos desde cero…O no?

Uloge:
Mia Colucci de Diaz

Mia je sada prelepa mlada zena...Pa dobro ima nesto malo preko 30 godina i ima prelepu cerku od 15 godina koja je slika i prilika nje...Postala je veoma poznati modni kreator,a njen rad je hvaljen u celoj americi..Ima svoju firmu..I veoma je uspesna...Udata je za Aarona,koji je takodje multimilioner mada joj je novac sada veoma nebitan...I shvata koliko nista ne znaci....Svaki dan ustaje zbog jednog jedinog razloga..A to je njena prelepa cerka Anahi Giovanna..
Miguel Arango

Miguel je sada multimilioner..Niko nije jos uvek svestan kako je za tako kratko vreme uspeo da napravi tako mocnu firmu...Ipak svi su mu predvidjali svetlu buducnost ekonomiste,pa nisu pogresili...Veliki veo misterije je to sto se ne zn azasto je Miguel napustio Miju ili ona njega...Jedino sto se zna da je otisao 2 meseca posle njihove veridbe,a da se ona udala nekoliko nedelja kasnije...Ima blizance Ducle Luz i Alfosna..Ozenjen je...
Roberta Reverte

Ona je najpoznatija pevacica u Latinskoj Americi..Njen glas ocenjuju kao jedan od najboljih na celom svetu..A ona je pop ikona u celim Mexicu...Obozavaoci joj nedaju mira...Ima sina sa Diegom Christophera Alexandra koji veoma lici na svog oca...Bila je sa Diegom dugo u vezi ali posle porodjaja su se razisli,zbog Diegove prevare..Ona i Diego se vidjaju po ceo dan i non stop se svadjaju..Mada gde je bilo vatre ima i dima...
Diego Bustamante

On je najpozeljniji nezenja u Mexicu..Iako su mu mnogi predvidjali uspesnu muzicku karijeru,on se okrenuo filmi...I uspeo je jedan je od najtrazenijih glumaca u Americi..Iam sina sa Robertom,koju nikad anije prestao da voli..Iako prakticno zive zajedno ona mu uzasno nedostaje...Kobajagi izlazi sa Belindom,poznatom Mexickom pevacicom,ali to je samo da bi Robertu pravio ljubomornom
Gvadalupe Fernandez de Levy

Iako su svi mislili da ce postati doktorka ili pedijatar..postala je profesorka solo pevanja..Devojka sa andjeoskim glasom ili Andjeo je zovu zbog neverovatnog glasa...Nikada se nije udala za Santosa,iako niko nikada nije saznao zbog cega...Poslednje sto su svi culi o njoj je da je usla u isti avion u kom je bio Miguel i da se udala za njegovog najboljeg prijatelja...
Giovanni Mendez

Ovaj ludak je sada ugledni doktor..Da da...Dobro ste procitali..Doktor..Giovanni je doooosta odrstao i sazreo i odlucio da se bavi necim sto ce pomagati drugim ljudima...Nije ozenjen mada je ludo zaljubljen u njegovu koleginicu iz bolnice koju planira da je zaprosi..
_________________
Back to top Go down
REY
~Rebelde bb~
~Rebelde bb~
REY


Male
Number of posts : 63
Age : 31
Location : vivo en EWS con vondy
Registration date : 2008-11-05

TIEMPO ORIJINAL Empty
PostSubject: Re: TIEMPO ORIJINAL   TIEMPO ORIJINAL Icon_minitimeSat 8 Nov 2008 - 22:22

--------------------------------------------------------------------------------


Gloria Bodeux
Najmladja kcerka Mariana Bodeuxa,poznatog bizmismena...Ima tri sestre Ximenu i Carolinu...
Kao veoma mlada je napustil akucu,posto se njen otac nije slagao sa time da se uda za njegovog briljantnog asistenta Miguel Aranga...Veoma je buntovna,smela i lepa...Mnogi modni kreatori je obozavaju zbog njenog simpaticnog i misterioznog lica...Ona je modna ikona i jedan od najboljih advokata u celoj severnoj Americi..Zivela je dugo sa Miguelom u Italiji,ali su se skoro preselili u Mexico..Ima blizance Dulce Luz i Alfonsa..Veoma je brizna i dobra majka i supruga


Belinda
Ova devojka od 27 godina je veoma ambiciozna Mexicka pevacica....Resena je da prestigne Robertin uspeh...Mada posto je shvatila da ce to poci malo teze za rukom,okrenula se Diegu,Robertinom bivsem decku...Veoma je slatka,mada nekada je veoma nervozna i dosadna...

Anahi Giovanna

Anahi je slika i prilika svoje majke...Kako fizicki tako i po ponasanju...Obozava da bude u centru paznje...Svoje prijatelje...Momke....Poklone....Modu...Nekada ume da bude veoma povrsna,ali je u stvari veoma nezna i slatka...Njen nacin razmisljanja i njena uverenja ce se uskoro veoma poljuljati...

Dulce Luz

Dulce je jedna veoma slatka(dulce)devojka..Ima veoma snazan temperament i veoma je buntovna i smela...Iako to nekada ne pokazuje obozava svoju porodicu..I svog brata bliznaca iako su stalno u svadji..Imace velikih problema sa Anahi kada se upoznaju ali kasnije ce postati dobre prijateljice

Alfonso

Kao sto je Anahi slika i prilika svoje majke..Tako je i Alfosno slika i prilika svoga oca iz mladjih dana...Voema je atraktivan i stalno je u centru paznje devojaka...Voli kad aje u pravu...Tako da to stalno isteruje..Tako da su on i Dulce stalno u svadji..ALi ustvari je obozava....

Christopher Alexander

Chris je veoma popularan i voli kada je u ventru paznje...Ima opkladu sa prijateljima po kojoj mora da zavede Anahi ovog leta....Obozava druzenje sa prijateljima...Ipak ovog leta ce upoznati devojku koja ce promeniti ceo njegov zivot...Jedini je sin Roberte i Diega i pokusace da ih pomiri

William Levy

William je najbolji Miguelov prijatelj..Imaju zajednicku firmu..Veoma je zaljubljen u Lupe sa kojom je i u braku...Obozava decu i voleo bi da i njih dvoje imaju jedno...
_________________
Back to top Go down
REY
~Rebelde bb~
~Rebelde bb~
REY


Male
Number of posts : 63
Age : 31
Location : vivo en EWS con vondy
Registration date : 2008-11-05

TIEMPO ORIJINAL Empty
PostSubject: Re: TIEMPO ORIJINAL   TIEMPO ORIJINAL Icon_minitimeSat 8 Nov 2008 - 22:24

Eto to je original.....
_________________







--------------------------------------------------------------------------------

1 epizoda

Kazu da se prva ljubav nikada ne zaboravlja..Da je zauvek tu,urezana duboko u srcu…I da svaki ponovni susret I pogled je produbljuje u uvecava…Ali da je neverovatan I neizdrziv bol koji se oseca ako je neuzvracena...
Danas,posle skoro 15 godina Mia je citala isti clanak,kao sto ga je citala svakog dana poslednjih 15 godina od njihovog poslednjeg poljubca…
Neverovatno je to zar ne..-mislila je dok je nezno prelazila prstima preko slike mladog I zgodnog muskarca….
Proslo je skoro 15 godina,ako ne I vise…A ja sam sve vise uverena da te volim vise nego ikada…15 godina ne znam nista od tebi….Gde li si sada?A?Boze,zasto prosto te ne zaboravim..Zasto Miguel?-Mislila je dok je stavljala sliku na dno kofera I zakopcavala kofer.
Nije ni slutila da ce skoro sve odgovore dobiti bas to vece…

U najlepsem I najluksuznijem delu Cancuna uzdila se velelepna vila koja je uzimala dah svim prolaznicama…Bila je kao dvorac,lepsa I od najluxuznijeg hotela u celom Cancunu..U savrsenom salonu pored slabo osvetljene krem lampe sedela je mlada brineta,ogromnih plavih ociju.Njena sestra,koja je sedela pored nje prkosno je prokomntarisla-Zasto jos uvek nije dosao..Normalno uvek ima vaznija posla..Nikada nije tu na vreme-prevrcuci ocima I zabacujuci svoju dugu svilenkastu crvenu kosu..
-Ne brini,mama uskoro ce doci-rece mladic neverovatnih crta lica
-Znam Chris,ali stvarno me nervira to sto stalno mora da bude u centru paznje-prokomentarisala je opet crvenokosa devojka
-Roberta,sedi ne nerviraj se…-po prvi put te veceri se oglasila Mia,koja je savrseno dobro znala da je Roberta ljubomorna
-Dobro vece,svima…Izvinite sto kasnim-rekao je visok muskarac smedje,braonkaste kose
Dobro vece,Diego..-rekla je Roberta-Udostojio si se da dodjes..a
Izvini molim te-rece Diego ironicno
Chris-Ajde prestanite da se svadjate..
Oboje zacutase iako su odavali utisak da imaju mnogo sto sta da kazu jedno drugom
Pa,vau vila je stvarno prelepa.Jer tvoja Diego?-rece Luhan
Molim?Ne nije moja..Vila je od…-poceo je Diego,ali njegovu recenicu je zavrsio Teo-mog dobrog prijatelja,koji svakog trenutka treba da se pojavi
Mia-Zasto si tako misteriozan?
Videcete-rece Teo,dok je sedao izmedju svog sina Eddija I buduce supruge Luhan
Nekoliko minuta kasnije zaculi su se glasovi dve osobe
Ali,tata nije fer!Zasto ja moram da idem,na dosadna vencanja,dok Alfonso moze da bude na plazi sa drugovima..I nemoj da si rekao da je zbog toga sto je starije..Da te podsetim da je stariji jedva 2 minuta-rekla je crnokosa devojka,snaznog temperamenta,dok je stavljala ruke na kukove
Dosta,Dulce.Vrlo dobro,znas da si u kazni..Zbog onoga sto si uradila u skoli..A ako nisi htela na svadbu,mogla si lepo sa mamom na reviju u Pariz..-strogo je rekao crnokosi muskarac poi menu Miguel
Dok je to govorio Miji se krv zaledila pokusavajuci da odgane svaku mogucnost da je taj glas koji je dopirao sa ulaza stvaran.
Kako god-kratko je rekla Dulce,na italijanskom
-Rekli smo da od danas pricas spanski,bez italijanskog,ili bez italijanskog naglaska-rece Miguel
Pokusacu-rece Dulce,na italijanskom
_________________
Back to top Go down
REY
~Rebelde bb~
~Rebelde bb~
REY


Male
Number of posts : 63
Age : 31
Location : vivo en EWS con vondy
Registration date : 2008-11-05

TIEMPO ORIJINAL Empty
PostSubject: Re: TIEMPO ORIJINAL   TIEMPO ORIJINAL Icon_minitimeSat 8 Nov 2008 - 22:27

DA BUDEM ISKREN OVO NIJE MOJA WEB NOVELA SVIDELA MI SE PA SAM JE KOPIRAO ZA VAS PO MENI JE EKSTRA NATERACU OSOBU KOJA OVO PISE DA NASTAVI AKO VAM SE SVIDJA
Back to top Go down
***DuLcE_RoBeRtA***
~Bronce~
~Bronce~
***DuLcE_RoBeRtA***


Female
Number of posts : 384
Age : 31
Location : ...sedmo nebo...
Registration date : 2008-09-05

TIEMPO ORIJINAL Empty
PostSubject: Re: TIEMPO ORIJINAL   TIEMPO ORIJINAL Icon_minitimeSun 9 Nov 2008 - 18:09

sa kojeg ti je sajta ta web novela?
Back to top Go down
REY
~Rebelde bb~
~Rebelde bb~
REY


Male
Number of posts : 63
Age : 31
Location : vivo en EWS con vondy
Registration date : 2008-11-05

TIEMPO ORIJINAL Empty
PostSubject: Re: TIEMPO ORIJINAL   TIEMPO ORIJINAL Icon_minitimeMon 10 Nov 2008 - 22:38

neznam ali svidela mi se
Back to top Go down
Sponsored content





TIEMPO ORIJINAL Empty
PostSubject: Re: TIEMPO ORIJINAL   TIEMPO ORIJINAL Icon_minitime

Back to top Go down
 
TIEMPO ORIJINAL
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Tiempo
» Aventuras en el tiempo

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
♥Rebeldemania Serbia♥ :: Off topic :: Web novele-
Jump to: