♥Rebeldemania Serbia♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥Rebeldemania Serbia♥

Rebeldemania Serbia
 
HomeHome  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA)

Go down 
4 posters
AuthorMessage
***DuLcE_RoBeRtA***
~Bronce~
~Bronce~
***DuLcE_RoBeRtA***


Female
Number of posts : 384
Age : 31
Location : ...sedmo nebo...
Registration date : 2008-09-05

JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA) Empty
PostSubject: JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA)   JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA) Icon_minitimeSat 1 Nov 2008 - 21:49

ODMAH CU PRECI NA STVAR..........

GLAVNE ULOGE SU:

JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA) 381883
ALFONSO(PONCHO)

DULCE MARIA:
JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA) 821944

VERENIK I VERENICA KOJI CE U POCETKU BITI MISTERIJA ALI CU VAM KASNIJE RECI NJIHOVA IMENA..............


PONCHOVA BIVSA,KOJA CE SE U POCETKU POJAVITI SA SVOJIM DECKOM(NJHOVA IMENA CETE SAZNATI KADA SE POJAVLJUJU VERENICI)

UPS,ZABORAVIA SAM DA KAZEM DA SU (MOZDA) U POCETKU PONCHO I DULCE MOMAK I DEVOJKA.......


SOREDNIH ULOGA JE MNOGO,ZNACETE NJIHOVA IMENA U TOKU SERIJE........
Back to top Go down
***DuLcE_RoBeRtA***
~Bronce~
~Bronce~
***DuLcE_RoBeRtA***


Female
Number of posts : 384
Age : 31
Location : ...sedmo nebo...
Registration date : 2008-09-05

JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA) Empty
PostSubject: Re: JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA)   JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA) Icon_minitimeSat 1 Nov 2008 - 21:52

1. EPIZODA

DALEKO,NA EGZOTICNOJ PLAZI,DUL I PONCHO LEZE NA LEZALJCI I PRICAJU.......

DUL:DRAGI,KAKO JE OVDE LEPO,NIKO NAS NE UZNEMIRAVA....PRAVI MALI RAJ......
PONCHO:DA,MIR I TISINA....

POTOM JE USLEDIO POLJUBAC,ALI GA JE PREKINUO MOBILNI TELEFON.DUL I PONCHO,POMALO IZNERVIRANI,ISKACU IZ LEZALJKE I SVAKO SE JAVLJA NA SVOJ MOB.

DUL:DA?!!!
SEKRETARICA:DOBAR DAN,OVDE SEKRETARICA PEDRA DAMIJANA,REKAO MI JE DA VAS NAZOVEM I PITAM DA LI SUTRA U 10:00 MOZETE DA DODJETE U NJEGOVU KANCELARIJU?
DUL:MOGU,RACUNAJTE DA CU DOCI.
SEKRE.:DOBRO,OCEKUJEMO VAS SUTRA.DOVIDJENJA.

DUL,KOJA JE PRIMETILA DA SE PONCHO VEC VRATIO NA LEZALJKU,USKACE PORED NJEGA I PITA:

DUL:MI AMOR,KO JE TEBE ZVAO?
PONCHO:MA OBOZAVATELJKE....(NAKON TOGA JE DOBIO ,,MALI" UDRAC OD DUL)
PONCHO:SALIM SE!!!(UZ SMEH)
DUL:BOLJE BI TI BILO!(NEZNO GA POLJUBI)
PONCHO:MA BILA JE TO JEDNA OD MNOGIH SEKRETARICA PEDRA DAMIANA DA ME PITA DA LI SUTRA MOGU DA U 10:00 DODJEM NA SASTANAK SA NJIM.I NARVNO,PRISTAO SAM.
DUL U CUDU:NE MOGUCE!!!I MENE ISTO!!!JEDVA CEKAM SUTRA DA VIDIM STA JE NAMERIO!!!
PONCHO:NE RAZMISLJAJ O TOME,IMA JOS DOSTA VREMENA....(UZ SMESAK)...
DUL:NE,NEMA.IDEMO KUCI,MOJI ME VEC UVELIKO OCEKUJU!
PONCHO:MI AMOR,NE,OSTANIMO JOS MALO.....
DEL:NE,IDEMO!!!
PONCHO:OK,OK.....JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA) 372755
Back to top Go down
***DuLcE_RoBeRtA***
~Bronce~
~Bronce~
***DuLcE_RoBeRtA***


Female
Number of posts : 384
Age : 31
Location : ...sedmo nebo...
Registration date : 2008-09-05

JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA) Empty
PostSubject: Re: JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA)   JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA) Icon_minitimeSat 1 Nov 2008 - 21:53

2. EPIZODA

SUTRA UJUTRO,DUL I PONCHO SU OTISLI U OGROMNU KANCELARIJU PEDRA DAMIANA I ZATEKLI GA KAKO SEDI TAMO SA JOS JEDNOM DEVOJKOM I MOMKOM.

PEDRO:OOOO,ALFONSO,DULSE,DRAGO MI JE STO VAS VIDIM!!!

POSTO JE DEVOJKA IMALA KAPU,SKINULA JU JE,A IZ KAPE JE ,,IZLETELA" PRELEPA DUGACKA CRNA KOSA.

PONCHO VIKNU:MAITE!!!!ODKUD TI OVDE???
MAI:ZDRAVO PONCHO(OVO JE IZGOVORILA SA PUNO PONOSA).
DUL UPLASENO:DRAGI,KO JE ONA?!
MAI:PONCHO,DUGO SE NISMO VIDELI(NE ZNAM DA LI STE SKAPIRALI,ALI ONA JE PONCHOVA BIVSA).
PEDRO:AHHH,DRAGI MOJI,SEDITE(POSTO JE VIDEO DA CE 100% DOCI DO SVADJE).
PEDRO:DA VAS UPOZNAM.OVAJ DECKO PORED MAITE JE NJEN DECKO CHRISTIAN.MAITE,CHRISTIJANE,OVO SU DULCE MARIA SAVINJON I ALFONSO HERERA.
DUL OPET UPLASENO:DRAGI,KO JE ONA?!
PONCHO:ONA JE MOJA BIVSA DEVOJKA!!!!
DUL:STA???!!!!
MAI:DA,DA,TO SAM JA.DRAGO MI JE STO SMO SE UPOZNALE DULCE.A CHRISTIJANA VEC ZNAS JER STE ZAJEDNO SNIMALI CLASS 406.
DUL:CHRISE TO SI TI????JAO DRZE,STO NISTA NE PROGOVARAS???!!!
CHRIS:CAO DUUUUL AMIGA.(KISS U OBRAZE)KAKO SI MI???DUGO TE NISAM VIDEO.
DUL SVA HEPI:PA EVO ZIVIM SVOJ ZIVOT I EVO NAS OVDE OPET NA OKUPU...(ALI JE PREKIDE PEDRO)
PEDRO:AHHH,DRAGI MOJI,OCEKUJEM JOS DVOJE LJUDI,TREBA SVAKOG CASA.

I UPRAVO KADA JE TO REKAO U SOBU(ONAKO SA STILOM)ULAZI DEVOJKA U CRNOM MANTILU,DUGACKE SMEDJE KOSE U CRNIM CIZMAMA,A ZA NJOM MOMAK U DUGACKOM KOZNOM MANTILU I SA CRNIM NAOCARIMA.

PEDRO:AHHH(OVO STALNO GOVORI,OVO SAM NAMERNO URADILA DA BIH STORILI SLIKU O NJEMU KAO O NEKOM UVLAKACU),EVO IH.OVO SU ANAHI DJOVANIA PUENTE PORTILJA I NJEN DECKO CHRISTOPHER UCHERMAN.
ANAHI ULAZI I KAZE:ZDRAVO SVIMA(ZATIM SKIDA KAPUT,A ISPOD JE IMALA ZUTI MINI SORC,ZUTU MAJICU I VELIKI CRNI KAIS TAKO DA JE OVO IZGLEDALO KAO HALJINA.NARAVNO,ANNY NIJE IZOSTAVILA VELIKE CRNE NAOCARE).
DUL:ANNY,AMIGA!!!!!!!!!(VEEEEEELIKI ZAGRLJAJ I POLJUBCI U ZNAK POZDRAVA SA SVIMA).
PEDRO:POSTO VIDIM DA SE VECINA POZNAJETE,NEMA POTREBE ZA PREDSTAVLJANJEM.SEDITE(STO ANNY I UCHER I URADE).POZVAO SAM VAS OVDE DA VAS POZOVEM DA ZAJEDNO GLUMITE U JEDNOJ SERIJI KOJA SE ZOVE ,,REBELDE".EVO VAM SCENARIO(SVIMA DAJE).ZA DVE NEDELJE POCINJE SNIMANJE,A ZA NEDELJU DANA JE KASTING.ZNACI,IMATE NEDELJU DANA DA MI KAZETE STA STE ODLUCILI.UKRATKO,ISPRICACU VAM SCENARIO.
(OVO SAD ON PRICA):

VI SVI IDETE U SREDNJU SKOLU ,,ELITE WAY SCHOOL",ZAJEDNO U RAZRED.IMATE MNOGE PREPREKE,ALI I SVOJE PRIVATNE I LJUBAVNE PROBLEME.ZATIM,STICAJEM OKOLNOSTI,VAS SESTORO(OVO ISTO ON KAZE:ROBERTA,DIJEGO,MIGEL,MIA,LUPITA I DJOVANI),POTPUNO RAZLICITE KLASE,KARAKTERA,OSNIVATE GRUPU POD NAZIVOM RBD(SKACENICA OD REBELDE).

JOS UVEK PEDRO,A SVI GA SA PUNOM PAZNJOM SLUSAJU:ANAHI,MISLIO SAM DA TI BUDES MIA COLUCCI:

ONA JE VEOMA BOGATA,PONALO RAZMAZENA DEVOJKA KOJA OBOZAVA MODU I UVEK JE U TRENDU.VEOMA JE OSETLJIVA,ALI DOBAR PRIJATELJ I UME DA POKAZE DA JE PRAVI BUNTOVNIK.TAKODJE,ONA SE ZALJUBLJUJE U MIGELA IAKO NE ZELI TO DA POKAZE.I JOS,UVEK RATUJE SA ROBERTOM,NJENOM SUSTOM SUPROTNOSCU.A KASNIJE SE SVASTA DESAVA,PROCITACETE U SCENARIJU.(ANAHI JE PODIGLA OBRVU U ZNAK ZAINTERESOVANOSTI).

DULCE,MISLIO SAM DA TI BUDER ROBERTA PARDO:

VELIKI BUNTOVNIK,I BORAC ZA PRAVDU.IMA MAJKU ALMU REJ KOJA JE ESTRADNA UMETNICA I NJENA MAJKA(ALMA) JE JAKO NERVIRA.ONA CE CESTO BITI KAZNJAVANA,ALI SAMO(KAO STO SAM VEC REKAO),ZATO STO JE BORAC ZA PRAVDU.ZALJUBLJUJE SE U DIJEGA I ON U NJU.KAO STO SAM VEC REKAO,MRZI MIU.ALI DALJE DETALJE CETE NACI U SCENARIJU(DULCE SAMO CUTI I IDALJE GLEDA U PEDRA).

MAITE,MISLIO SAM DA TI BUDES GVADALUPE FERNANDES:

SVI JE ZOVU LUPITA.ONA JE SKROMNA,LEPA I PAMETNA DEVOJKA.ISTOVREMENO SE DRUZI I SA ROBERTOM I SA MIOM.VEOMA PAZI NA OCENE U SKOLI,I NIKAD NE UPADA U NEVOLJE.ONA U NEKIM TRENUCIMA DOKAZUJE DA JE BUNTOVNIK,IAKO NIKO DO TAD NIJE VEROVAO U TO.ALI NA KRAJU KRAJEVA,SVI JE VOLE.

ALFONSO,MISLIO SAM DA TI BUDES MIGEL ARANGO:

DECKO KOJI DOLAZI IZ MONTEREJA DA BI OSBETIO SVOG MRTVOG OCA.MISLI DA SU ZA TO KRIVI KOLUCIJEVI,I PLANIRA DA IM SE OSVETI PREKO CERKE,PA ZATO KRECE U ELIT WAY.ALI,ZALJUBLJUJE SE U MIU,ALI GA TO NECE SPRECITI DA SE OSVETI....ON JE JEKO VELIKI BUNTOVNIK,ZATO SE NAJBOLJE KAPIRA SA ROBERTOM(NA OVO PONCHO POGLEDA U DUL I NAMIGNE JOJ).

KRISTOFERE,MISLIO SAM DA TI BUDES DIJEGO BUSTAMANTE:

SIN POLITICARA KOJI OOOOBOZAVA DA GA KONTROLISE STO MU I USPEVA.ONI MIA SU PRIJATELJI OD DETINJSTVA,ZATO SKORO UVEK RATUJU SA ROBERTOM I MIGELOM IAKO OSECAJU HEMIJU.ALI,DALJE U SCENARIJU.

KRISTIJANE,MISLIO SAM DA TI BUDES GOVANI MENDES-LOPEZ:

ON JE DECKO IZ SIROMASNE PORODICE.ALI JE VELIKI BUNTOVNIK I IMA VEOMA VELIKI SMISAO ZAHUMOR.UVEK JURI DEVOJKE I SANJA O TOME DA BUDE BOGAT...

PEDRO:A SADA,STA MISLITE?
ANNY:VAU,SCENARIO JE DOBAR,A I MOJA ULOGA MI SE SVIDJA...
DUL KAO I SVI OSTALI:I JA SE SLAZEM SA ANNY,ALI MORAMO DA RAZMISLIMO....
PEDRO:DOBRO,RAZMISLITE,PA SE ZA NEDELJU DANA VIDIMO NA KASTINGU....

SVI USTAJU,OBLACE SE,POZDRAVLJAJU SE I ODLAZE SVOJIM KUCAMA,PORODICAMA,DA RAZMISLE,DOK PEDRO OSTAJE U KANCELARIJI DA SE PRIPREMA ZA NOVI SASTANAK.......

KRAJ 2. EPIZODE


Last edited by ***DuLcE_RoBeRtA*** on Sat 1 Nov 2008 - 21:54; edited 1 time in total
Back to top Go down
***DuLcE_RoBeRtA***
~Bronce~
~Bronce~
***DuLcE_RoBeRtA***


Female
Number of posts : 384
Age : 31
Location : ...sedmo nebo...
Registration date : 2008-09-05

JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA) Empty
PostSubject: Re: JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA)   JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA) Icon_minitimeSat 1 Nov 2008 - 21:54

KAKO VAM SE CINI???????JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA) 358139
Back to top Go down
***DuLcE_RoBeRtA***
~Bronce~
~Bronce~
***DuLcE_RoBeRtA***


Female
Number of posts : 384
Age : 31
Location : ...sedmo nebo...
Registration date : 2008-09-05

JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA) Empty
PostSubject: Re: JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA)   JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA) Icon_minitimeSun 2 Nov 2008 - 11:04

3. EPIZODA

ANNY I UCHER RAZGOVARAJU U AUTU....

ANNY:UCHER,MI AMOR,TAKO SAM HAPPY STO SU NAM PONUDILI DA GLUMIMO ZAJEDNO!!!
UCHER:DA,ALI JA CU ONDA BITI PAR SA ONOM DULCE,A TI SA ONIM KRETENOM ALFONSOM!!!!!!!
ANNY:LJUBAVI,NEMOJ TAKO,PONCHO I DUL SU VEOMA DOBRE OSOBE.....(TU JE UCHER PREKIDA)
UCHER:TI GA JOS BRANIS!!!!!(UVREDJENO)
ANNY:NE,JA GA NE BRANIM!!!!!UOSTALOM,TO JE SAMO GLUMA!!!!I DA LI SI TI TO LJUBOMORAN?!(OVO KAZE SA MALIM SMESKOM)
UCHER:KO,JA???!!!MA KAKVI!!!!SAMO....SAMO....U PRVU SI,JESAM!!!!DOBRO!!!!
ANNY:ALI,NEMA POTREBE!JA SAMO TEBE VOLIM,I TO JE TO!!!!
UCHER SA OSMEHOM:ZNACI,MOGU DA TI VERUJEM????
ANNY:NARAVNO DA MOZES(OVDE JE POCELA DA SE SMEJE)!!!!

SADA JE USLEDIO POOOOLJUBAC I ZAMALO DA PREDJU PREKO CRVENOG SVETLA.
ANNY:UCHER,PAZI!!!!!
UCHER:UFFFF,OVO JE BILO ZA MALO!
ANNY:BAS DA ZNAS!!!!

I DOK SU SE ONI TAKO ,,MALO" PAZLJIVIJE VOZILI,NA DRUGOM KRAJU GRADA,U SVOM STANU RAZGOVARAJU MAI I CHRIS.....

MAI VICE IZ KUHINJE:CHRIS,PREBACI NA ONAJ KANAL GDE SMO JUCE GLEDALI ONU EMISIJU,MNOGO MI SE SVIDELA,HOCU DA GLEDAM REPRIZU....EVO DOLAZIM!!!!
CHRIS:VAZI....

MAI STIZE,SEDA NA KAUC PORED CHRISA,POLJUBI GA,ZATIM SE SKLUPCA KOD NJEGA I PITA GA:

MAI:STA MISLIS,DA LI DA PRIHVATIMO ONE PONUDE?MISLIM,IPAK JE TO VELIKA ZARADA,GLAVNE ULOGE.....A NI SCENARIJO NIJE TAKO LOS....
CHRIS ONAKO KAO U FILMOVIMA KADA SU DVOJE ZAGRLJENI NA KAUCU I GLEDAJU TELEVIZIJU:NE ZNAM,NEMOJ SADA DA MISLIS O TOME....(I POLJUBI JE U GLAVU....).....

PONCHO I DUL NISU NI RAZGOVARALI O OVOME,VEC SU SAMO OTISLI KOD DULCINIH PODITELJA NA RUCAK.....

6 DANA KASNIJE.....

ANNY JE POZVALA DUL,PONCHA,MAI I CHRISA KOD NJE I UCHERA U STAN NA VECERU.SUTRA SU TREBALI DA KAZU ODLUKE PEDRU,PA MISLIM DA JE SVE JASNO....

ANNY U SPAVACOJ SOBI SE GLEDA U OGLEDALO....OBUKLA JE DUGACKU PLAVU(SVETLU) HALJUNU I DVOUMI SE DA LI NJU DA OSTAVI ILI DA OBUCE CRVENU-MINI....

ANNY:UCHER,DUSO,PLEASE DODJI NA CASAK....(ON DOLAZI NAMESTAJUCI KRAVATU).DA LI MI LEPO STOJI HALJINA???
UCHER SA OSMEHOM:TEBI SVE LEPO STOJI....NARAVNO,OSTANI U NJOJ.
ANNY:OK, (OVDE GA JE POLJUBILA),NEGO KOLIKO JE SATI?
UCHER GLEDA NA SAT:PETNAEST DO OSAM(A OVI DOLAZE U OSAM).
ANNY:KAD PRE???!!!ALI DOBRO,VECERA JE VEC NA STOLU...

ODMAH ZATIM,CUJU ZVONO NA VRATIMA,A ANNY ODLAZI DA OTVORI,A IMA I STA DA VIDI....

DUL JE DUGACKU CRNU KOSU(POSTO SE JOS NIJE OFARBALA) STAVILA U PUNDJU,OBUKLA BELU,DO KOLENA(SVILENU) HALJINU,CRNE MIDJUSE I OGRLICA,A IMALA JE CRNE STIKLE....MAI JE OBUKLA CRVENU HALJINU(MINI),CRVENE MINDJUSE,CRNE STIKLE....

NJIH CETVORO ULAZE(ANNY SE SAM SVIMA LJUBI U OBRAZ U ZNAK POZDRAVA),A CHRIS I PONCHO JOJ DAJU CVECE(ANNY KAO NA SORU POCRVENI:JAO,NIJE TREBALO....)...DOK UCHER CEKA DA ODVEDE DO STOLA....KADA SU SVI SELI,ANNY KRECE...

ANNY:DRAGO MI JE STO STE SVI DOSLI.POZVALA SAM VAS DA SE ISPRICAMO,BOLJE UPOZNAMO(POGLEDA U MAI) I DA MI AKO NIJE TAJNA,KAZETE STA STE ODLUCILI(SAMO DA ZNATE,SVE STO STAVLJAN UKOSO,TO KAO TREBA DA BUDE NAGLASENO).

SVI KLIMAJU GLAVOM I KAO NE,NARAVNO DA NIJE PROBLEM.

ANNY:OK,EVO DONECU PREDJELO....KADA SU SE POSLUZILI...

MAI PREKIDA JELO I KAZE:LJUDI,JA PRISTAJEM.BICE MI DRAGO DA SA VAMA SNIMAM SERIJU.NE ZNAM STA STE VI ODLUCILI,ALI JA PRISTAJEM.

NA OVO,SVI KAZU U GLAS I JA,TAKO DA SVI POCINJU DA SE SMEJU....

ANNY:OK,NARODE,DRAGO MI JE STO TO CUJEM...SAMO DA SE ZNA,POLJUBCI KOJI PREDSTOJE CE BITI CISTA GLUMA...

NA TO,UCHER,PONCHO I DUL KAZU(ONAKO OZBILJNO):NARAVNO,TO SE PODRAZUMEVA...

NA OVO CE ANNY DOK SE SMEJE:STA STE UOZBILJILI,SAMO SE SALIM....MISLIM,NARAVNO,SVE CE BITI GLUMA,ALI KAKO STE SMESNI TAKO OZBILJNI....

I TAKO....CELO VECE SU ONI PRICALI,SMEJALI SE,A KADA JE TREBAO DA DODJE RASTANAK,ANNY I UCHER SU IH ZAGRLJENI ISPRATILI DO AUTA....KADA SU USLI UNUTRA,ANNY RECE:

UFFF,JOS SAMO DA DOZIVIM SUTRA.....

KRAJ 3. EPIZODE
Back to top Go down
<3anahi_x_siempre<3
Admin
Admin
<3anahi_x_siempre<3


Female
Number of posts : 4853
Age : 30
Location : na mars....jedino mesto gde nema muskaraca:)
Humor : mali na tebe se zestoko palim :)
Registration date : 2008-09-05

JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA) Empty
PostSubject: Re: JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA)   JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA) Icon_minitimeSun 2 Nov 2008 - 21:51

ajde nastavakkkk
Back to top Go down
***DuLcE_RoBeRtA***
~Bronce~
~Bronce~
***DuLcE_RoBeRtA***


Female
Number of posts : 384
Age : 31
Location : ...sedmo nebo...
Registration date : 2008-09-05

JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA) Empty
PostSubject: Re: JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA)   JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA) Icon_minitimeSun 2 Nov 2008 - 22:11

EWOOOOOOO
Back to top Go down
***DuLcE_RoBeRtA***
~Bronce~
~Bronce~
***DuLcE_RoBeRtA***


Female
Number of posts : 384
Age : 31
Location : ...sedmo nebo...
Registration date : 2008-09-05

JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA) Empty
PostSubject: Re: JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA)   JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA) Icon_minitimeSun 2 Nov 2008 - 22:18

4. EPIZODA

SUTRA UJUTRO,SVI SU BILI NAPETI.U ZURBI,NA BRZAKA,SVI SU SE SPREMILI I OTISLI NA KASTING.TAMO JE BILO MNOOOOOGO LJUDI,ALI SE FANTASTICNA SESTORKA SAKUPILA I OTISLA DO PEDRA.

ANNY:JAO NARODE,UZBUDJENA SAM!!!!
DUL:KOME KAZES!!!!
PONCHO:CHICAS,UKAPIRALI SMO!!!!SVI IMAMO TREMU!!!!

................................

POSLE NEKOG VREMENA,STIZE PEDRO......

PEDRO:AHHH,DRACI MOJI,SVI STE TU.MOLIM VAS,PODJITE U MOJU KANCELARIJU.
ANNY ZA SEBE:I OVDE JE IMA....

POSTO JE DUL BILA PORED NJE I CULA JE,POCELA JE DA SE SMEJE KO PROVALJENA!!!!PEDRO SE OKRENUO....

PEDRO:DULCE,STA TI JE????(UPLASENA)
DULCE BRISE SUZE SA OCIJU:MA NISTA.....HAJDEMO....(SMIRILA SE)

U KANCELARIJI.....

PEDRO:DRAGI MOJI,PA DA CUJEM VASE ODLUKE.MAITE?
MAITE:OBVIO PRISTAJEM!!!!
PEDRO:VRLO DOBRO.CHRISTIJANE?
CHRIS:APSOLUTA MENTE.
PEDRO SA POMALO PODLIM OSMEHOM:OOOODLICNO.CHRISTOFERE?
UCHER:TAKODJE.
PEDRO:ANAHI???
ANNY:PEDRO,PRIJATELJU,MOJ ODGOVOR JE..................
.
NE!!!

ANNY:NE!!!!!![/size]
PEDRO:QUE????!!!!!!!

SVI JE U CUDU GLEDAJU

ANNY:NE!!!!!!!PEDRO,DAJ MI TE NOVINE!!!!!(POKAZUJE NA NOVINE ISPRED PEDRA VEOMA UPASENO)
PEDRO:EVO TI IH,JOS IH NISAM PROCITAO(SKROZ ZBUNJEN)...
ANNY:AHHHHHHHH,NEEEEEEEEE!!!!!!UCHER,PROVALILI SU NAS!!!!!!ZNAJU DA SMO ZAJEDNO!!!!!
UCHER:STA???!!!!

SVI SE OKUPLJAJU OKO ANNY.....

A NA NASLOVNOJ PISE KRUPNIM SLOVIMA:

[size=18]ANNY Y UCHER!!!!!NAPOKON OTKRIVENI!!!!!LJUBAV UME DA OMETE U SAOBRACAJU
!

A ISPOD OOOOGROMNA SLIKA UCHERA I ANNY KAKO SE LJUBE U KOLIMA(ONO KADA ZAMALO DA PREDJU PREKO CRVENOG SVETLA).

DUL SE SMEJE:PA BAS STE SLATKI!!!!
ANNY:AJ,DULCE MARIA SAVOINJON!!!!!TO NIJE SMESNO!!!!
MAY:DUL,UOZBILJI SE!!!!
ANNY:JAO,UMRECU!!!!DAJTE VODE!!!!
PEDRO UPLASENO:ANAHI,EVO(DAJE JOJ)!!!!!

MALO KASNIJE KADA SE ANNY SMIRILA......

PEDRO:ANAHI,MIRNA SI????
ANNY:DA.....(I POGLEDA U UCHERA)
PEDRO:PA,DA LI MI MOZES RECI ODLUKU???
ANNY:PA NARAVNO DA PRISTAJEM(SVI POCINJU DA SE SMEJU)!!!!
PEDRO:PONCHO???
PONCHO:DA.
PEDRO:I NA KRAJU....DULCE.....MI PRESIOSA....STA SI ODLUCILA???
DUL:PEDRO,TI ME ZEZAS(SMESKA SE)????!!NARAVNO DA PRISTAJEM!!!!

SVI OVO PROSLAVLJAJU SAMPANJCEM,A ZATIM PEDRO:

PEDRO:DECO,SADA MOZETE ICI.ZA NEDENJU DANA DA STE NA OVOJ ADRESI(DAJE IM PAPIRICE) U 7:30.PRVI DAN VAS UPOZNAJEM SA OKOLINOM,OSTALIM GLUMCIMA..... SADA(SA OSMEHOM),AJE,KUPITE PRNJE I NE ZABORAVITE(POSTO SVI USTAJU,KADA JE TO REKAO,OKRECU SE I GLEDAJU U NJEGA),VIDIMO SE U 7:30.

SVI POCINJU DA SE SMEJU,POZDRAVLJAJU SE,ALI OVAJ PUT DUL I PONCHO POZIVAJU DVA DANA PRE POCETKA OSTALE NA VECERU.....

SVI PRIHVATAJU I SA OSMESIM ODLAZE U NEPOZNATO......

KRAJ 4. EPIZODE

Back to top Go down
***DuLcE_RoBeRtA***
~Bronce~
~Bronce~
***DuLcE_RoBeRtA***


Female
Number of posts : 384
Age : 31
Location : ...sedmo nebo...
Registration date : 2008-09-05

JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA) Empty
PostSubject: Re: JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA)   JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA) Icon_minitimeSun 2 Nov 2008 - 22:19

MALO sam usarenila bzvz..hehhe..starashnooooooo.!!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
***DuLcE_RoBeRtA***
~Bronce~
~Bronce~
***DuLcE_RoBeRtA***


Female
Number of posts : 384
Age : 31
Location : ...sedmo nebo...
Registration date : 2008-09-05

JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA) Empty
PostSubject: Re: JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA)   JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA) Icon_minitimeSun 2 Nov 2008 - 22:20

5. EPIZODA

XEXEXE...NASTAVAK....HOLA,EWO ME OPET....

KAO STO JE DOGOVORENO,DVA DANA PRE POCETKA SNIMANJA,SVI SU OTISLI KOD PONCHA Y DUL(MOZDA JE OVO DOSADNO,ALI OPET CU OPISIVATI KAKO SU SE DEVIOJKE OBUKLE........)

ANNY JE OBUKLA ZUTU HALJINU(ALI DRECAVO ZUTU)DO KOLENA,CRNE MINDJUSE,CRNE STIKLE.......
DUL JE OBUKLA MINI CRNU HALJINU,BELE MINDJUSE,BELU NARUKVICU I OGRLICU I BELE CIZME....
MAI JE OBUKLA FARMERKE,SVILENU CRVENU KOSULJU,CRVENE BALETANKE I CRVENI RAJF....

EVO.....

POSTO SU POCELI DA VECERAJU,NIKO SE MEDJUSOBNO NE CUJE,SVI PRICAJU MEDJUSOBNO(ALI GLASNO)

DUL:CHICOS!!!!!ALOOOOOO!!!!!(SVI SE UMIRUJU).DRAGO MI JE STO STE DOSLI I DRAGO MI JE STO CEMO POSLOVATI ZAJEDNO....
ANNY JE PREKIDA:AJ,TAKO JE MI DUL!!!!(POGLEDA U DUL,NASMEJE SE I NAMIGNE JOJ).MAI,(MAI PODIZE OZBILJNO POGLED)JOS SMO OSTJE DA NAS TI I CHRIS POZOVETE NA VECERU(SVI POCINJU DA SE SMEJU)!!!
MAI I CHRIS:ME BOJTE SE!!!HOCEMO!!!!POZVACEMO VAS DA PROSLAVIMO POCETAK SNIMANJA SERIJE!!!!
SVI:JEEEEEE!!!!!!

SVI SU OTISLI DA GLEDAJU FUDBALSKU UTAKMICU,SVI SU SE ZGURALI NA KAUC,SVAKO JE BIO ZAGRLJEN SA SVOJIM PAROM....

ANNY:CHICAS,IDEMO,OVO VEC SMARA....
DUL Y MAI:DA,HAJDEMO....

MOMCI NISU NI PRIMETILI DA SU SE DEVOJKE ISKRALE IZ LJIHOVIH ZAGRLJAJA.

ANNY:AJ,KAKO SMARA TAJ FUDBAL!!!ZALUDJENI SU!!!!
DUL:DA!!!STA JE TU POSEBNO???!!!!
ANNY Y MAI SLEZU RAMENIMA.....
MAI:MI SMO BOLJE OD NJIH????!!!!
ANNY:OBVIO QUE NO!!!!!MAI,IMAS TEMPERATURU???!!!(PIPA JE PO CELU)
MAI:AANY,DOSTA!!!!TO SAM OVAKO FIGURATIVNO REKLA!!!
ANNY:AJ,SORRY BB!!!
DUL:HELLO!!!!I JA SAM OVDE....
ANNY Y MAI GRLE DUL:NARAVNO DA SI I TI SA NAMA....
DUL: AMIX!!!!
ANNY Y MAI:DE NADA!!!!!

DOLAZE MOMCI....

CHRIS SALJIVO(SPAVA MU SE):SMO NESTO PROPUSTILI(POSTO JE VIDEO DA SU ZAGRLJENE)????
ANNY TUZNO,NA IVICI PLACA:NE(BRISE SUZE),DODJITE(POKAZUJE NA OVU TROJICU).ONI DOLAZE I SVI ZAJEDNO SE GRLE....

ZATIM,STAVLJAJU RUKE JEDNE NA DRUGE I VICU:REBELDE!!!!REBELDE!!!!REBELDE!!!!

ZATIM SE CUJU KOMSIJE OD GORE:MAMICU VAM VASU,JEL ZNATE KOLIKO JE SATI?????!!!!!!

SVI SE SMEJU,I JOS VISE SE GRLE.....

KADA JE DOSLO DO RASTANKA,SVI SU SE GRLILI,PRICALI KAKO JEDVA CEKAJU SNIMANJE.....

ANNY OZBILJNO GLEDA U DUL Y PONCHA:NEMOJTE DA KASNITE!!!!UBICU VAS AKO I MINUT ZAKASNITE(NAKON OVOGA NA NJENOM LICU SE POJAVIO OGROMAN OSMEH)!!!!
DUL POKAZUJE ZNAK PEASE I KAZE:BB,NE BRINI SE!!!PROBUDICU GA JA!!!VIDIMO SE I CUCEMO SE OBAVEZNO SUTRA!!!!
ANNY,UCHER,CHRIS,MAI:NARAVNO!!!!VIDIMO SE(ODLAZE U KOLA I PRICAJU UTISKE JEDNI DRUGIMA,A CHRIS I UCHER POCINJU DA SMARAJU ANNY I MAI SA FUDBALOM:KO JE POBEDIO,KO IZGUBIO....)
ANNY:UCHER BB,NEMOJ DA SE LJUTIS,ALI PORFA,UCUTI!!!!
UCHER:OK,OK,OK....(ZATIM JU JE NEZNO POLJUBIO....)

SVI SU OTISLI KUCI,UMORNI,PUNI UTISAKA,UZBUDJENJA.....


6. EPIZODA

XEXEXEXEXEXEXE.....

BILO JE PET SATI UJUTRO I ANNY USTAJE IZ KREVETA.ODLAZI DO ORMANA,UZIMA FARMERKE,CRNU MAJICU,CRNE CIZME....ZATIM KUVA KAFU I........

ANNY:UCHER!!!!!!!!!!
UCHER U KREVETU SE UPLASENO BUDI:QUE?!KO ME BUDI!!!!
ANNY:SORRY BB,JA SAM.NISAM HTELA TAKO GLASNO...
UCHER IDE KA NJOJ:PA DOBRO....OPROSTICU TI AKO ME POLJUBIS....
ANNY:JAOOOOOOOO,OK.....(ZATIM GA JAKO I STRASNO POLJUBI)
UCHER:MOZE DA PRODJE....SALIM SE....HAJDE DA DORUCKUJEMO.....

NA DRUGOM KRAJU GRADA DUL I PONCHITO Smile ......
PONCHO I DUL SU VEC DORUCKOVALI,ALI SE SAD OBLACE....

DUL:BB,KAKO MI STOJI OVO(IMALA JE TEKSAS SUKNJU,CRVENU MAJICU I CRVENE STARKE)????
PONCHO:SUPER.DUL,NE ODUGOVLACI DUSO,HAJDEMO....
DUL:JOS JE RANO.....
PONCHO:SUPER,BICEMO PRVI...(LJUBI JE,IZLAZE IZ STANA I ON ZAKLJUCAVA...)

U ELITE WAY SCHOOL....

ANNY KADA VIDI DA SE SVI TU:NARODE!!!TU STE!!!

SVI SE GRLE....
ZATIM DOLAZI PEDROVA SEKRETARICA...

SEKRE.:OVUDA MOLICU.GOSPODIN PEDRO VAS OCEKUJE....

Ljudi,mala napomena pre nastavka.....Nemojte da se ljutite,ali na primer,pre serije,znaci dok se jos upoznaju,Selinino ime u privatnom zivotu ne znam,pa cu i van serije pisati da se zove Selina,a ovima iz RBD-a pisem njihova prava imena.....Izvinite......

NASTAVAK.......

SESTORKA JE USLA U OGROMNU KANCELARIJU U KOJOJ NIJE(ZA DIVNO CUDO) SEDEO SAMO PEDRO,NEGO I JOS MNOGO LJUDI.

PEDRO:NAPOKON STE STIGLI!!!!AH,ZAUZMITE POZICIJE,A PRE TOGA.....OVO SU GLUMCI KOJI CE GLUMITI SA VAMA....BICETE U ZAJEDNICKOM HOTELU BLIZU SKOLE.NEDELJOM I SUBOTOM POPODNE STE SLOBODNI.ANAHI,OVO SU TVOJE PARTNERKE U MIA CLUB.SELINA I VICO(POKAZE NA TANKU DEVOJKU KRATKE PLAVE KOSE I NA ,,BUCKASTU'' DEVOJKU BRAON KOSE).
ANNY:HOLA!!!!DRAGO MI JE,JA SAM ANAHI PORTILJA.(VICO I SELINA JE PUSTE DA SEDNE NA STOLICU IZMEDJU NJIH SA VELIKIM OSMEHOM)
PEDRO:DOBRO.....DULCE I MAITE,OVO JE VASA NOVA DRUGARICA SA KOJOM CETE GLUMITI.HOSE LUHAN....
DULCE VESELO KAO I UVEK:HOLA!!!JA SAM DULCE MARIA SAVINJON.KAKO SI???
HOSE:DOBRO,HVALA(RUKUJU SE I TAKODJE SA MAI)

DUL I MAI SEDAJU SA HOSINE LEVE I DESNE STRANE.

PEDRO:OK....ALFONSO,OVO SU TVOJI DRUGOVI IZ SERIJE:TEO RUIZ-PALASIOS I NIKO HJUBERT.
PONCHO VESELO:HOLA BROTHERS!!!MOJE IME JE ALFONSO HERERA(NIKO I TEO SE POZDRAVLJAJU SA NJIM I PUSTAJU GA DA SEDNE IZMEDJU NJIH.
PEDRO:OK,IDEMO DALJE....CHRISOPHERE,CHRISTIANE,OVO JE VAS NOVI DRUG SA KOJIM CETE GLUMITI U SERIJI:TOMAS GOLKOLEJA.(UCHER I CHRIS SRECNI SE POZDRAVLJAJU SA TOMASOM I SEDAJU SA NJEGOVE LEVE I DESNE STRANE)
PEDRO:POSTO STE UPOZNALI VASE NAJBOLJE DRUGOVE IZ SERIJE,OVO SU OSTALI GLUMCI:
DULCE,OVO JE TVOJA MAMA ALMA REJ(DUL JOJ SRECNOMASE,A ALMA JOJ UZVRATI OSMEHOM),MIA,OVO JE TVOJ TATA FRANCO(MIA KAZE ,,DOBAR DAN'' I MAHNE MU I ON JOJ UZVRATI OSMEHOM).

KADA JE PEDRO ZAVRSIO NABRAJANJE,PROSLO JE 10......

PEDRO:A SADA,DA SE RAZUMEMO....MOZETE I UVECE DA IZLAZITE(NARAVNO)ALI JA VAS MOLIM DA SE VRATITE NAJKASNIJE DO 2 UJUTRO,DA BISTE BILI SPREMNI Z SNIMANJE.OD SUTRA DONOSITE VASE STVARI U HOTEL.SAMO NAJPOTREBNIJE STVARI I JOS PO NESTO.A SADA,IDEMO DA VAM POKAZEM SKOLU.ZA MNOM.....

SVI SU KRENULI ZA NJIM,U JEDAN DUGACAK ALI LEP DAN.....
_________________
RBD CEMO UVEK PAMTITI!!!IAKO SE RASPADAJU,UVEK CE BITI U NASIM SRCIMA!UPRKOS TOME,NIKADA NEMOJTE PRESTATI SANJATI I UVEK KAZITE NE,AKO NISU U PRAVU!!!!

RBD PARA SIEMPRE!!!LOS A PARA SIEMPRE!!!VONDY PARA SIEMPRE!!!!ANNY,PONCHO,DUL,UCHER,MAY Y CHRIS PARA SIEMPRE!!!!
Back to top Go down
REY
~Rebelde bb~
~Rebelde bb~
REY


Male
Number of posts : 63
Age : 31
Location : vivo en EWS con vondy
Registration date : 2008-11-05

JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA) Empty
PostSubject: Re: JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA)   JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA) Icon_minitimeWed 5 Nov 2008 - 16:32

moli vas da neko takodje nastavi ovu novelu ekstra je i da li ce dulce y christopher biti zajedno na kraju i takodje any i poncho
Back to top Go down
***DuLcE_RoBeRtA***
~Bronce~
~Bronce~
***DuLcE_RoBeRtA***


Female
Number of posts : 384
Age : 31
Location : ...sedmo nebo...
Registration date : 2008-09-05

JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA) Empty
PostSubject: Re: JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA)   JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA) Icon_minitimeSun 9 Nov 2008 - 21:44

7. epizoda

Kada su zavrsili setnju po skoli,svako je otisao u svoju sobu u hotel.Anny je bila sa Viko i Selinom u sobi.One su pricale dok su se raspakivale....



Anny:Chicas,bas mi je drago sto smo se upoznale.Od kada se bavite glumom???

Selina:Pa iskreno,ovo mi je prva uloga....Ne znam,mislim da ce nam biti bas zabavno dok budemo snimali seriju.....Tebi Viko???

Viko zamisljeno,trgla se tek kada je Seli spomenula njeno ime:Ha???A da.....Pa,ovo je meni isto prva uloga.....(zamisljeno sede na krevet i nastavi pakovanje...)

Anny:Sta je bilo???(sa velikim osmehom,kao da je zafrkava...)Ha???Da nije mozda zbog nekog decka???Joj Seli,ja mislim da se Viko zaljubila!!!

Viko:Pa,u pravu si....Ali nema sanse....On ima devojku....

Anny:Pa govori vec jednom!!!Ko je to???

Viko:Aaaaaaa.....Nema sanse da ti kazem.....Bice svasta ako neko sazna....

Seli i Anny u isto vreme:Ajde molim te!!!!Ko je to???

Viko:Nema sanse....(vec pomalo ljuta)

Anny:Ha,ne verujem da je tako dobar frajer!!!Mora da je ne obrijan,zgoljav,ruzan....Zar ne Seli???

Seli:Da....Bas steta....

Viko:ALFONSO NIJE RUZAN!!!!(posle ovoga je stavila ruku preko usta,a sa drugom se lupala u celo)

Anny je ispustila plavu suknju i pocela da se dere:QUE???!!!PONCHO???!!!!DA LI SI TI NORMALNA!!!!!KAKO SI SE NAPALILA NA NJEGA!!!!!????

Viko:Anahi ne vici,moze neko da nas cuje!!!!



Ali bilo je prekasno.....Neko je cuo ovo sto je Anny rekla.....Brzo je otisao/otisla u svoju sobu i sa cudjenjem ukapirao/ukapirala.Viko se napalila na Alfonsa....A Alfonso ima devojku....I to ne bilo koju....Onu koja ume da bude veoma ljubomorna kada ima motiv za to.....

Smesio/smesila se i znao/znala je sta ce da uradi.....Xe,xe,xe....Osveta je slatka......



Sutra ujutro,kada se Poncho probudio,na stolu je nasao poruku....Bila je anonimna.....Procitao je sadrzaj....



ZURKA VECERAS U VELIKOJ SALI U 20:30.....NEMOJ DA KASNIS.....



PEDRO DAMIAN



Poncho:Xe,xe,a ja pomislio.....



Ali na stolu se nalazilo jos jedno pismo koje je takodje bilo anonimno.



Poncho:Pa da li i sutra pravi zurku...???Stvarno,zar nije mogao da stavi u jedno pismo....

Izrervirano uzima pismo,ali odjednom pogleda na sat i shvati da ce zakasniti na pocetak snimanja....Ostavlja poruku na stolu,na brzaka se oblaci,uzima raspored kada koju scenu snima....Odlazi i zakljucava vrata posto su Chris i Ucher vec otisli....



NA SNIMANJU.....



Poncho je pogledao na raspored i video da prvo treba da snima scenu 3.To je kada prvi put vidi Miu i zaljubljuje se....Kada je stigao....



Poncho:Anny,ovde snimamo???

Anny:Da,u holu.Uozbilji se..Xe,xe....Kada me vidis,moras da izgledas zaljubljeno..Salim se....Nisam videla Uchera od jutros....Da li si ga mozda video???

Poncho:Ne...Cudno,on uvek voli da porani....

Asistentkinja:Anahi,Poncho,da li ste spremni???(oboje klimaju glavom).Dobro pocinjemo(sklanja se iz kadra).Pokusaj jedan,sad...!!!



I iz drugog puta su uspeli da snime...U prvom pokusaju Poncho i Anny se dobro nisu upiskili od smeha.....



NA DRUGOM KRAJU SKOLE....



Posle snimanja jedne scene,Dul,Mai i Hose odlaze da se obuku....



Dul:Sta je sad na redu???

Luhan vadi raspored iz džepa:Ha!!!Kada se bijes sa Miom.Srecno,cujem da dobro bije(Dul je udara u rame).Joj!!!To boli...Salim se....Hajde,idemo da se obucemo....



KASNIJE.....NA RUCKU....



Fantasticna sestorka je sela zajedno,a sa njima i Viko i Hose....



Anny:Dul,jos me boli od onog tvog udarca!!!To je trebalo da bude blago!!!

Dul:Izvini,ali to je najblaze sto sam mogla....Ali Chrise,Poncho,Ucher,vas celo jutro nisam videla....Steta....

Anny:Da kada smo vec kod toga...Ucher,kako to da te JA bas celo jutro nisam videla....Ni celo vece....Gde si bio?????

Ucher:Bio sam kod nas u stanu po jos stvari i kod mojih....Izvini sto ti nisam javio....Ali znas moju mamu....Morala je da se oprosti...

Anny sa osmehom:OK,ako je tvoja MAMA u pitanju,onda se ne mesam.....Kada nas zaspe svojim djakonijama....Govori kako jedva ceka nase vencanje....Ali bb,uskoro se blizi tvoj rodjendan....Pazi samo da te mama ne ubije od poljubaca na taj dan....

Ucher:Ma ne brinem ja za njene poljubce....Nego za tvoje!!!Dugo me nisi ljubilja....

Anny pocinje da se smeje:Ludo jedna!!!!(ljubi ga sa mnogo strascu)Eto ti....Xe,xe....

Ucher:Pa dobro...Zadovoljicu se....

Anny ga udara sa osmehom:Christophere Uchermane!!!!Joj,to mi uvek radis.....



Posle rucka su otisli da snime jos neke scene....U stvari,jos DOSTA scena.....Ali kada su se vratili u hotel.....



Anny:Viko,Selina,Dul,Ucher,Poncho,Chris,Mai,idete na zurku veceras u veliku salu???

Svi klimaju glavama,a zatim se Anny ljubi sa Ucherom,sto rade i Dul i Poncho,Mai i Chris,a zatim se pozdravljaju i odlazi svako u svoju sobu da se sprema....



Poncho ulazi u sobu i seti se da nije procitao pismo...Odlazi do njega i otvara ga....Ne moze da otvori kovertu....Ali upeva....Procitao je sadrzaj...I razogacio oci.....Dolaze Chris i Ucher....



Ucher:S’a ima???Opa,to je pismo od Dul???Daj da vidimo....Kada imate sastanak...Xe,xe....

Ucher i Chris pokusavaju da mu uzmu pismo,ali im Poncho ne dozvoljava....Uspevaju da ga vide.....

Chris:Epa,brother,ovo je ozbiljno...VIKO se pali na tebe....Dul ce da poludi....

Poncho:Ne,nece,jer joj necete reci....Zakunite mi se!!!

Ucher:Ok,sto se mene tice,od mene nece saznati....

Chris:Zasto govoris samo u tvoje ime???!!!Valjda joj i ja necu zucnuti!!!Xa,boze moj....Kao da sam ja tracara....

Ucher sleza ramenima:Ha,odkud ja znam???!!!Poncho,brother,ovo je od sad samo tvoj problem...(potapsa ga po ramenu i odlazi)....



Poncho ostaje sam bez ideje sta da radi iako zna da se uskoro blizi zabava.....

kraj 7. epizode
_________________
RBD CEMO UVEK PAMTITI!!!IAKO SE RASPADAJU,UVEK CE BITI U NASIM SRCIMA!UPRKOS TOME,NIKADA NEMOJTE PRESTATI SANJATI I UVEK KAZITE NE,AKO NISU U PRAVU!!!!
Back to top Go down
***DuLcE_RoBeRtA***
~Bronce~
~Bronce~
***DuLcE_RoBeRtA***


Female
Number of posts : 384
Age : 31
Location : ...sedmo nebo...
Registration date : 2008-09-05

JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA) Empty
PostSubject: Re: JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA)   JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA) Icon_minitimeTue 11 Nov 2008 - 22:38

8. epizoda





Devojke se vec uveliko sminkaju,cesljaju,oblace.....Anny je obukla crnu haljinu,na foru iscepanog(kao u spotu Nuestro Amor,ja ne mogu da postavim sliku,ne znam kako).Imala je crne kozne cizme,ogrlicu sa priveskom u obliku zvede.Dul je obukla narandžastu haljinu,narandžaste baletanke i imala je narandžaste minđuse.Mai je obukla belu kosulju,crne svecane pantlone i bele baletanke.Ucher,Poncho i Chris su nestrpljivo cekali svoje drage i to jaaaaako dugo.....xexexe......



KADA SU DEVOJKE SISLE......



Pozdravljaju se......



Ucher:Da li ste se napokon sredile????

Dul:Ucher,da bi zena bila lepa,mora doooosta da se sredjuje.

Anny:Osim ako nije prirodno lepa kao ja(svi pocinju da se smeju).

Chris:Dobro,dame,hocemo li????



Uzimaju se pod ruke i onako ponosno i svecano ulaze u veliku salu.Odjednom iz je obasjala nekakva svetlost,ali to nije bilo sunce,nego mnostvo novinara......



Dul ljutito:Ma sta je ovo?!

Anny sa velikim kezom na licu,pokusava da joj nesto kaze,a da se smesi:Samo se smesi Dul.Ovo su novinari.Dosli su NAS da slikaju.Zato ih ispostuj i smesi se.....

Dul:Da,samo se pitam kako to tebi nije tako tesko....



Anny ju je zagrlila,a u stvari ju je ostinula....Dulce se samo nakezila i ona je nju ustinula.Kada su se rastavile,krenuli(njih sestoro) ka svom stolu.Kada su seli.....



Dul:Ubicu Pedra!!!!

Ucher:Dobro,malo je preterao!!!Ali sta,samo se smej i pravi se da je sve ok!

Anny:Da,Dulcita,nemoj da se ljutis,samo se smej!Ja sam navikla na to!

Mai:Da,da,znamo....(svi pocinju da se smeju).



Poncho je bacio pogled na Viko.Ona je bila par sa Teom.I ona je njega pogledala,a zatim je postidjeno skrenula pogled.Ona nije ni slutila da on zna da se ona pali na njega.



Dul:Ljubavi sta je bilo???

Poncho se trze:Nista(ovo dalje govori sa osmehom).Hajde da jedemo.....

Anny u cudu:ok,ja ne znam za vas,ali.....JA UMIREM OD GLADI!!!

Chris:Navali barbi!!!

Anny:Kako si me to nazvao(sa malim smeskom na licu)???!!!

Chris:Anny,samo se salim,ali cemo te tako zvati u seriji......

Anny:Pa,ok,valjda moram da se navikavam.



Viko nije odvajala pogled od Poncha.....On/ona se smeskao/smeskala....Znao/znala je da ce i Dulce morati da sazna za ovo....Da,definitivno....xexexe........



KADA SU SE VRATILI SA VECERE......



U sobi od Mai,Dul i Luhan.....



Mai:Dulce,da li si skinula sminku???

Dul:Aaaj,Mai,ne smaraj....Nisam.....Sada mi se spava.....

Mai ljuto:Dulce Maria Savinjon,znas da neces biti lepa i da ces imati mnooooogo vece podocnjake nego sto treba,ako ne budes skidala sminku!!!!

Dulce smoreno ustaje sa kreveta:Dobro....(okrece se)samo da se zna,ni Hose je nije skinula.....

Hose je gadja sa jastukom:Nemoj da lazes!!!Upravo sam to uradila!!!!



Mai se smeska i nastavlja rad na lap-topu....Luhan cita knjigu,dok Dulce ide prema kupatilu....

Kada je krenula da skida sminku,Dul je primetila da na lavabou ima jedni pismo....



Dul u cudu uzima pismo:Ma,sta je ovo???!!!Ovo pismo je za mene ali ne pise od koga je.....Cudno....



Otvara pismo i cita sadrzaj.Besno ga cepa,juri iz kupatila i besno se seta po sobi.....



Hose:Dulce,sta ti.....

Dul je prekida:Ne pitaj nista!!!Smisljam dobru osvetu za onu glupacu Viko!!!

Mai uplaseno ustaje od stola i krece prema Dul:Dul,sta to pricas?!Zasto Viko kada ti ona nije nista uradila???

Dul besno:Molim?!Kako da ne!!!Samo sto se pali na MOG decka i znam je,pokusace da mi ga preuzme!!!

Hose zbunjeno:Molim?!Sta pricas?!Kako hoce da ti ukrade Poncha???Odakle ti to???

Dul joj daje iscepano pismo:Dobila sam anonimno pismo,i pise da ona voli Poncha!!!

Mai:Ma ovo je sigurno nesporazum....

Dul:NIJE!!!BICE SVASTA AKO SAMO PRIMIRISE PONCHU!!!

Hose:Dulce,dobro,ali sada se smiri.Idemo da spavamo.....



Ubedile su je da podje u krevet,ali to nije bio problem....On/ona je prisluskivao/prisluskivala ispred vrata,i znao/znala je tacno sta ce da uradi.....



SUTRA UJUTRO NA SNIMANJU.....



Anny sa Dulce,Ninel i Selinom vec uveliko snima scenu kada se njih dve tek upoznaju.....Dulce nije mogla da se suzdrzi,pa svaki put kada je prosula Anny sok na glavu,pocela bi da se cepa.Anny je to nerviralo,jer je vec dosta soka bilo prosuto...A i asistentkinja ju je par puta opomenula.....Uspele su da snime scenu.....Ali.....



Asistentkinja:Ninel,Selina,Anahi,Dulce,upravo mi je gospodin Pedro javio da dodjete u njegovu kancelariju.Ima nesto vazno da vam kaze....

Anny:ok,dolazimo.....



Njih cetiri su krenule u Pedrovu veliku kancelariju.Kada su usle,videle su da su tu bili svi glumci koji glume sa njima.Pedro je bio nasmejan i vedar,sta je pomalo cudilo Anny,jer je on uglavnom nesrecan i tuzan covek.Retko kad ga je videla da se smeje(osim naravno pred kamerama)......



Pedro:Dragi moji.....!!!!Kao sto vidite,veoma sam srecan....Da,a verujem da cete se i vi razvedriti kada cujete ovo.....Upravo me je zvao moj veliki prijatelj.I rekao mi je.....rekao mi je......da pise.....novi scenario!!!!REBELDE CE IMATI I DRUGU SEZONU(culi su se urlici odobrenja,bodrenja i upravu je bio,svi su se odjednom nasmejali,to je bila jedna veoma dobra vest)!!!!Deco,deco,nismo na fudbalskoj utakmici,a jos manje na pijaci!!!!Molim za malo VISE paznje!Posto sam shvatio da se veoma dobro slazete,vidim da ce od ovoga nastati nesto veoma dobro,prihvatio sam i rekao sam mu da nastavi da pise!!!I,kao sto ste mogli da predpostavite,proslavicemo ovo!!!Da,moje sekretarice su rezervisale jedan ogroman klub samo za nas!!!Voleo bih da svi dodjete!!!



Svi su klimali glavama,ali se oglasio Poncho....



Poncho:Pedro,stvarno se izvinjavam,ali ja necu moci da dojem....Uzasno me boli glava i iskreno,pomalo osecam malaksalost!

Dul zabrinuto:bb,sta ti je????Ako ti je lose,ni ja necu ici!Ostacu sa....

Poncho je prekide:Ne,Dul,ti idi i provedi se....Bicu ja dobro....To je sam jedna noc.....

Dul:ok,ali ako ti nesto treba,OBAVEZNO ME NAZOVI!

Poncho:Naravno,nemoj da se brines....



Ovde ju je poljubio i jako zagrlio...Viko je osecala da joj se zeludac prevrce....Ali ih je Pedro prekinuo....



Pedro:Alfonso,stvarno mi je zao sto neces moci da dodjes,veruj mi da cemo se provesti i za tebe...A sada,dragi moji,nazad na posao!!!Xexexe,i ne zelim da mi gresite u tekstu!Znam da ste svi vi odlicni glumci!Zato ste i ovde....



Svi su poceli da se smeju,jer ih je bar malo ohrabrio.....Iako su oni unutar svojih srca znali da je on u pravu....A on/ona je imao/imala novi plan.....xexexe.....I tacno je znao/znala koji mu/joj je sledeci korak....









kraj 8. epizode
Back to top Go down
REY
~Rebelde bb~
~Rebelde bb~
REY


Male
Number of posts : 63
Age : 31
Location : vivo en EWS con vondy
Registration date : 2008-11-05

JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA) Empty
PostSubject: Re: JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA)   JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA) Icon_minitimeTue 11 Nov 2008 - 22:49

dulce roberta to neko hoce da rastavi dul y poncha i molim te recimi hoceli dul y ucer biti zajedno a takodje any i poncho
Back to top Go down
***DuLcE_RoBeRtA***
~Bronce~
~Bronce~
***DuLcE_RoBeRtA***


Female
Number of posts : 384
Age : 31
Location : ...sedmo nebo...
Registration date : 2008-09-05

JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA) Empty
PostSubject: Re: JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA)   JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA) Icon_minitimeTue 11 Nov 2008 - 22:57

nznm...
Back to top Go down
***DuLcE_RoBeRtA***
~Bronce~
~Bronce~
***DuLcE_RoBeRtA***


Female
Number of posts : 384
Age : 31
Location : ...sedmo nebo...
Registration date : 2008-09-05

JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA) Empty
PostSubject: Re: JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA)   JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA) Icon_minitimeFri 14 Nov 2008 - 17:48

9.epizoda

Dok su Anny i Ucher izlazili iz sale,pricali su o Ponchu.....

.........Anny:Bas mi je zao Poncha,ali ti i ja idemo,zar ne???
Ucher:Naravno!!!Bice super!!!!Samo nemoj mnogo da pijes....
Anny:STA???!!!Ti si taj koji ume da popije i pet flasa.....Samo TI nemoj da preterujes i nemoj da POKUSAS da smuvas neku drugu....xexexe....
Ucher:Bez brige....xexexe....Ti si stvarno luda....Hajde,videcemo se na rucku,moram da se vidim sa Leonom!Snimam neku scenu sa njim,a ne znam koju!!!Moram da pozurim.....
Anny sa osmehom vise za sebe:ok.....Moj boze,kako je detinjast......

U GARDEROBI.....

Viko je usla u garderobu i videla je da je dobila pismo....Bilo je za nju i bilo je......................bilo je.......................................bilo je............................OD PONCHA!!!Nije mogla da veruje!!!Od NJEGA!!!!Pa on jedva da joj se obrati,a sada dobija pismo od njega.......Uzela je da ga procita.Pisalo je......................:


VECERAS DODJI U MOJU SOBU.NECU OTICI NA ZURKU SAMO ZBOG TEBE.ZNAM DA ME VOLIS,A ISKRENO,I JA OSECAM ISTO PREMA TEBI.VOLIM TE........

TVOJ PONCHO


Nije mogla da veruje.....Ha,on nju voli.....Sigurno zeli da raskine sa Dulce i da bude sa njom.....Brzo je spakovala pismo i odjurila na sledecu scenu....Bila je toliko srecna.....Napokom.........


TE VECERI......

Anny vise nije znala koju kombinaciju da obuce....Ali se setila....Obukla je crnu,kratku,pufnastu suknju,belu kosulju sa dugackim rukavima,ali ju je vezala kod stomaka i obula je crvene starke....Dul je obukla farmerke,crvenu majicu i bele patike....Mai je obukla farmerke,zutu kosulju i crne stikle.....Momci(Ucher i Chris) su ih kao i po obicaju duuuuuuuuugo cekali....Ali kada ih vole,tako je to......Ucher je ovaj put imao srece da bude par i sa Dulce i sa Anny.....xexexe.........

U ANAHINOJ SOBI........

Viko je ostala pod izgovorom da je boli glava....Ako je Poncho to uradio za nju i ona je mogla to za njega....Vec uveliko se obukla i nasminkala....Ali,zvonio joj je telefon...To je bila Anny.....Javila se.....

Viko pomalo iznervirano:Halo???!!!
Anny prica,a u pozadini se cuje muzika:Viko,hola amiga!!!!Da li ti je bolje???
Viko:Ma onako,glava polako prolazi....
Anny srecno:ok,pa ajde onda dodji ako ti je bolje!
Viko:Molim.....Nesto krci.....Nista te ne cujem....Ponovi(kada joj je Anny ponovila sta je rekla......)Ah,neka.....Napicu se pa ce mi biti jos gore.....E,znas sta,moram da idem.....Lepo se provedi....
Anny:ok.....zurka ce trajati najmanje jos dva sata.....Pa,ako ti bude bilo bolje,dodji.....Caooooo....
Viko:ok,cao.....

Kraj razgovora.....Razgovarale su pola sata.....Dosta izgubljenog vremena.....Viko je krenula ka Ponchovoj sobi.Pokucala je.....

Poncho:Ma,ko je to???!!!Svi su n zurci.....Ko zna,mozda je cistacica.......Ko je to???!!!
Viko:Ja sam.Viko!
Poncho:Jao,sta hoce???Dobro,otvoricu....

Kada je otvorio vrata,pred njima je stajala Viko u kratkom,svilenom mantilu.....Poncho je bio zaprepascen....Sta ovo znaci.....???

Poncho:Viko,kako si to obucena???!!!
Viko:Zasto si zaprepascen(ulazi i sobu)????Pa ti si me pozvao.....
Poncho:Molim???Nisam ja......

NA ZURCI.....

Dulce je bila zabrinuta za Poncha....Prisla joj je Anny polu-pijana.....

Anny:Amiga,sta nije u redu????
Dul:Ma nista,brinem za Poncha.....Moram da se vratim.....
Anny zaprepasceno:Que????!!!!Propustices ovako dobru zurku samo zbog decka???!!!
Dul:Anny,znam da je tebi zezanje srednje ime,ali kada bih morala da biram izmedju decka i dobre zabave,iskreno,izabrala bih decka....Poncho mi mnogo znaci....Nisam ni trebala da dodjem.....Moram da idem....Zao mi je....Ako mu je bolje,dovescu ga....
Anny:ok,ja idem da potrazim Uchera,pobegao mi je......Nemoj da vas Chris i Ucher sutra nadju pod pokrivacem sutra(ovde se nakezila i zagrlila je)....
Dul:ANNY!!!!Kako ti je to palo na pamet!!!Dobro,moram da idem,nije guzva u saobracaju,stici cu za otprilike pet minuta....Ajde vidimo se....Caooo....
Anny:Cao....(otisla je da trazi Uchera....).......

U PONCHOVOJ SOBI....

Poncho:Viko,sta to pricas????!!!!Ja imam devojku,SECAS SE????!!!!
Viko:Ne mora da te bude blam....Imam tvoje pismo i to je tvoj rukopis....
Poncho:To nije tacno....Ja ti nisam slao pisma.....!!!!
Viko:Nema veze.....Zvao si me da se zabavimo i zbog toga(zbog mene) nisi otisao na zurku.....Sada cemo se zabaviti.....(pocinje da ga ljubi)

Poncho joj ne uzvraca,iako ga ona strasno ljubi......Dul je na ulazu od hotela.....Penje se stepenicama....Viko baca Poncha na krevet i jos uvek ga strasno ljubi.....Pokusava da je skine sa sebe,ali Viko skida mantil....Dul je pronasla njegovu sobu....I.......I........I........Ulazi!!!!!!!

kraj 9.epizode
Back to top Go down
<3anahi_x_siempre<3
Admin
Admin
<3anahi_x_siempre<3


Female
Number of posts : 4853
Age : 30
Location : na mars....jedino mesto gde nema muskaraca:)
Humor : mali na tebe se zestoko palim :)
Registration date : 2008-09-05

JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA) Empty
PostSubject: Re: JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA)   JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA) Icon_minitimeSun 16 Nov 2008 - 20:48

ajdee natsaviiiii
Back to top Go down
***DuLcE_RoBeRtA***
~Bronce~
~Bronce~
***DuLcE_RoBeRtA***


Female
Number of posts : 384
Age : 31
Location : ...sedmo nebo...
Registration date : 2008-09-05

JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA) Empty
PostSubject: Re: JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA)   JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA) Icon_minitimeMon 17 Nov 2008 - 18:07

epizoda 10

Kakav prizor!!!Polugola Viko na njenom decku Ponchu!!!!Pocinje da place i istrcava iz sobe.....Poncho skida Viko za sebe i brzo trci za Dulce....Sta je to uradio.....Pokusava da je stigne,ali Dul je uvek bila brza od njega....Ona ulazi u svoju sobu i zakljucava se.....



Poncho:Dulce,otvori!!!!

Nema odgovora

Poncho:Dulce,ovo je nesporazum!!!!

Dul:ODLAZI!!!!NE ZELIM DA TE VIDIM!!!!ODLAZI!!!!



Poncho,skrhan od bola,placuci(kao u seriji,onako,muski,a ne kao neka devojcica),odlazi u svoju sobu....Viko je vec bila otisla....Koza jedna....Ali,na krevetu je bila jedna koverta....Stvarno,to je bio njegov rukopis....Nemoguce,on je pozivao Viko u njegovi sobu i rekao joj je da je voli.....Uzasno....Ko je ovo mogao da uradi.....Tuzan,Poncho je legao usvoj krevet.....Ovo je bio kraj njega i Dul.....A voleo bi da joj objasni....Morace sutra da porazgovaraju......



POSLE ZURKE.....



Posto je Anahina soba do Dulcine,imale su spojenu terasu....Anny nije nasla Viko u sobi...Ko zna gde je.....Oblaci pidžamu i uzima svoju kafu....Posto nije do sada zaspala(bilo je tri ujutro),bolje da ne zaspi,jer se nece na vreme probuditi.....Izlazi na terasu,iako je tamo bilo hladno.....Tamo je bila Dulce....Sto li je tu a ne kod Poncha????



Anny prilazi Dul i naslanja se na ogradu od terase,zatim zamisljeno gleda u daljinu....



Anny:Hej.....Sto si ovde???Sta je bilo???

Dul:Ma nista....Vrati se da spavas....

Anny:Dulce Maria Saviñon.....Sta je bilo?!

Dul sa knedlom u grlu....:Ma.....Poncho....Kada sam usla u njegovu sobu,bio je sa polugolom Viko....

Anny prenerazeno:STA???!!!!PONCHO I VIKO!!!!!Dulce,tebi trebaju naocare.....Kako njih dvoje????

Dul pocinje da place:Ne znam.....Izgleda......Izgleda.....Da je on ostao pod izgovorom.....Samo zbog nje.....Varao me je.....

Anny:Hej......Nemoj da places(zagrli je)....Zao mi je......Morate da porazgovarate.To je sigurno neka greska....

Dul:Nije.....Ali mi smo raskinuli.....Ne zelim vise da ga vidim....

Anny:Idemo da se prosetamo....

Dul:Hajde..... Ispricacu ti sve....

Anny:A ne,idemo u park da se ljuljamo i ne zelim da cujem rec PONCHO.Vazi(sa malim osmehom ne licu)?

Dul se nasmeja:Naravno....Kako ti kazes.....



Obrisala je suze i njih dve su krenule u dugu i lepu setnju.........



SUTRA UJUTRO NA SNIMANJU.....



Poncho je ugledao Dul....Moraju da pricaju.Prisao joj je.....Kada ga je ugledala,okrenula se.....



Poncho:Dul.........Moramo da popricamo....

Dul drsko:Stvarno?!Meni se ne cini da je tako....

Poncho:Dul.....Daj......Ono je nesporazum.....

Dul:Aaaaaaaaa......To?!Mislis na Viko i tebe?!Pa,zelim vam srecu i nemoj me molim te zvati na vencanje.....



Zatim se okrenula i otisla....Poncho je potrcao za njom.....



Poncho:Ako se zelis ponasati kao uvredjena beba,uredu.Ali onda.......

Dul:Sta onda?!

Poncho:Onda necu moci da ti kazem koliko mi je zao......I znam da mi ne mozes oprostiti iako je to nesporazum......Ali zeleo bih,da uprkos tome,ostanemo prijatelji......Da li se slazes(zatim joj je pruzio ruku u znak pomirenja)???



Dul je gledala u tu ruku koja ju je cesto pomazila......I dvoumila se.Ali je odlucila.....



Dul:Pod jednim uslovom....

Poncho srecno:Da????

Dul:Da ovo razresimo i da kada ovo razresimo,vise ne pominjemo....



Zatim mu je pruzila ruku i zagrlili su se.....Poncho je bio srecan....Sada je osecao prema Dul samo bratsku ljubav....I nista vise....Ali on/ona je ovo sve posmatrao.Bio/bila je ljut/ljuta.Hmmmmm......Mora nesto preduzeti po ovom pitanju....I to brzo.....
Back to top Go down
<3anahi_x_siempre<3
Admin
Admin
<3anahi_x_siempre<3


Female
Number of posts : 4853
Age : 30
Location : na mars....jedino mesto gde nema muskaraca:)
Humor : mali na tebe se zestoko palim :)
Registration date : 2008-09-05

JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA) Empty
PostSubject: Re: JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA)   JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA) Icon_minitimeMon 17 Nov 2008 - 19:33

nastaviiii
Back to top Go down
*D*U*L*C*E*
~Rebelde bb~
~Rebelde bb~
*D*U*L*C*E*


Female
Number of posts : 45
Age : 29
Location : on the eart
Registration date : 2008-11-30

JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA) Empty
PostSubject: Re: JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA)   JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA) Icon_minitimeSat 6 Dec 2008 - 2:10

nastavi...
Back to top Go down
Sponsored content





JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA) Empty
PostSubject: Re: JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA)   JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA) Icon_minitime

Back to top Go down
 
JEDAN SPEKTAKULARAN POCETAK,SEST CLANOVA I JEDAN KRAJ(MOZDA)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» pedro damian pricha...mozda ce biti kraj do kraja ove godine
» Pravi E-mail-ovi clanova RBD-a!
» Jedan dobar forum!
» Dulce mozda na oprostajnom koncertu grupe Jeans

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
♥Rebeldemania Serbia♥ :: Off topic :: Web novele-
Jump to: