♥Rebeldemania Serbia♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥Rebeldemania Serbia♥

Rebeldemania Serbia
 
HomeHome  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ♥...:::{ InaLcanzaBle }:::...♥

Go down 
2 posters
AuthorMessage
***DuLcE_RoBeRtA***
~Bronce~
~Bronce~
***DuLcE_RoBeRtA***


Female
Number of posts : 384
Age : 31
Location : ...sedmo nebo...
Registration date : 2008-09-05

♥...:::{ InaLcanzaBle }:::...♥ Empty
PostSubject: ♥...:::{ InaLcanzaBle }:::...♥   ♥...:::{ InaLcanzaBle }:::...♥ Icon_minitimeSun 28 Sep 2008 - 21:42

uskoro...

♥...:::{ InaLcanzaBle }:::...♥ Sinttulo2jt3
Back to top Go down
***DuLcE_RoBeRtA***
~Bronce~
~Bronce~
***DuLcE_RoBeRtA***


Female
Number of posts : 384
Age : 31
Location : ...sedmo nebo...
Registration date : 2008-09-05

♥...:::{ InaLcanzaBle }:::...♥ Empty
PostSubject: Re: ♥...:::{ InaLcanzaBle }:::...♥   ♥...:::{ InaLcanzaBle }:::...♥ Icon_minitimeSun 28 Sep 2008 - 22:12

♥...:::{ InaLcanzaBle }:::...♥ Flksho7

♥...:::{ InaLcanzaBle }:::...♥ Crhisbi9
♥...:::{ InaLcanzaBle }:::...♥ Ddd33pk2

♥...:::{ InaLcanzaBle }:::...♥ Dulkw2
♥...:::{ InaLcanzaBle }:::...♥ Dulce_maria

♥...:::{ InaLcanzaBle }:::...♥ Dddnn8
♥...:::{ InaLcanzaBle }:::...♥ Sjfdkldiv3


♥...:::{ InaLcanzaBle }:::...♥ Cap1ew9

Jedna noc ocaja..

Una noche de desesperación.

El comedor se había convertido en pocos minutos en la central misma de policía. Personas que iban y venían cargados con los más sofisticados aparatos dispuestos a localizar cada una de las llamadas que sonaban. La respuesta había sido la misma durante todo el tiempo, negativa.

Christopher seguía sin poder creer lo que le estaba sucediendo a él y a su familia. Persistía en uno de las butacas que tan cariñosamente un día Maite eligió como la mayoría del mobiliario de esa casa. Con la cabeza entre sus dos manos y reprimiendo la desesperación que se acentuaba a cada segundo Chris solo esperaba que en cualquier momento le informaran que por fin todo había pasado y que se había tratado solo de una pesadilla.

Por más que espero, ese momento no llegaría a suceder jamás.

Horas antes, justo al llegar a casa , después de largas horas de búsqueda en vano, Chris cogió el teléfono de su despacho deseando que fuera su esposa la que se encontrara al otro lado de la linia. Desgraciadamente no fue así.

Y ahora se encontraba allí, dispuesto a pagar un rescate que pudiera devolverle la mujer a la que amaba. Sentía que todo lo que le estaba ocurriendo había sido culpa suya. -Si no hubiera delatado a esos narcotraficantes, si no hubiera ganado el caso- Remordimientos que acechaban su mente sin cesar y que seguirían repitiéndose durante años, pues des de esa fatídica noche nada, absolutamente nada volvió a ser lo mismo.

ovo mi se nije dalo prevodit jer je uvod,nije mi jasno..a ostalo cu da prevodim..nemoj te se ljutit..
Back to top Go down
***DuLcE_RoBeRtA***
~Bronce~
~Bronce~
***DuLcE_RoBeRtA***


Female
Number of posts : 384
Age : 31
Location : ...sedmo nebo...
Registration date : 2008-09-05

♥...:::{ InaLcanzaBle }:::...♥ Empty
PostSubject: Re: ♥...:::{ InaLcanzaBle }:::...♥   ♥...:::{ InaLcanzaBle }:::...♥ Icon_minitimeSun 28 Sep 2008 - 23:01

Christopher(pokraj kreveta):nati,duso..ustani,kasno je,moras u skolu,rekao joj je dok ju njezno drmao,da se probudi..
Ntai:jos majo tatice..
Christopher(nasmejao se nezno):prava si spavalica
Nati(ustaje se):nisam j nikakva spavalica!
Christopher:da vidim jel je istina,u kuhinji imas veliku zdjelu cokoladnih zitarica,dosao sam po tebe da jedes,tako da gospodjice,ustat ce te se umiti se,oprati zube..i obuci se..dajem ti hm...10 minuta..
Natalia:daa..
Ntalia je davala Chrisu...volju i razlog za zivotom..ovih 5 nesrecnih godina,kada se rodila doktor je upozorio Chrisa y Maite da ce nati bita veoma osetljivog zdravlja,i da ce njeno malo srce imati prekide..nije previse vazno za zivot..ali su joj potrebni lekovi..
Sama pomisao da zivi bez njegove cerke,a vec ji i izgubio zenu,Chris bi bio u velikoj depresiji..iz koje se nebi mogao izvuci..odlucio je da ce nati imati najbolju brigu,jer je bio odvetnik..nije mario za novce..tu ej i od maite porodica koja obozava nati..oni osjecaju da su velikoj meri odgovorni za brigu o nati..cHRIS Jje krenuo napred..i nije se bojao sto ce morati da odgaja nati..

Christofer je nesto radio u kuhinji dok je nati jeducu gledala omiljeni crtani..

nati:tata?

Christofer:reci ljubavi
nati:danas dolazi nova uciteljica
Christofer:ah,istina,sigurno ces se lepo slagati sa njom,....idemo mala vreme je..idi po torbu..

Dok su isli..u autu..zakljucio je da nati nije otvorila ni usta..izgledala je tuzno..kada su bili ispred skole pre nego sto je usla
Chris:zasto takvo tuzno lice?..govorio joj je dok ju je mazio po glavi..
Nati:kasd se varca mama?
Christofer:(tuzan)neznam duso..neznam..
Ntai:deca iz mog razreda kazu,da se nikad nece vratiti jer j eumrla..mama nije mrtava jel tako tata?..to nije istina?..rekla je dok je mogla da zadrzi suze..
Chris ju je zagrlio cvrsto..
CHRIS:naravno da nije istina princezo,neplaci vise..mama ce se uskoro vratiti..sad hocu da mi das jeedan veeeeeliki poljuuuubaccccccc....i veliki osmen kao moj--vidi(unutri mu je dusa plakala od tuge)

Nati se nasmejala i poljubila ga..
Chris:ajde,idi zvonilo je..prvi sat ima novu uciteljicu jel tako?
Nati:joj da,istina je,,papa tata..masuci mu..
CHROSTOFER:cao srecoo..

gledajuci cerku kako se gubi u gomili dece..i ulazi u skolu..stojao je na pola puta..i taman je pruzio korak da se okrenio..sudario se u neku curu tako da su oboje pali..knjige su joj se i listovi iz mapa razbacali po celom tlu..

Chris:boze,kako mi je zao_ispricavao joj se dok joj je pomogao i kupio stavri..oprosti mi..nisma gledao..odlutali su mi misli..
Cura:(ustajaci se):mogli bi gledati gde....

U tom trenutku cuar je podigla glavu da vidi koje kriv z anjen pad..njen izraz lica se u potpunosti promenio,i jednom sekundu..Chris joj je pomogao da se ustane..

Chris:dali si dobro?
Cura(nervozna):ne..hocu reci da..da..
Chris(vracujuci joj listove koji su ispali):sigurno?
Cura:mor....moram ici u zurbi sam..

CHRIA ju je gledao kako odlazi..imala je dugu crvenu kosu..nosila je halkjinu do koljena..i smedu jaknu..zbog udarca je malo smesnoo hodala..chris se nije mogao suzdrzati nasmijao se mileci u sebi(kakva cudna cura)..
Back to top Go down
***DuLcE_RoBeRtA***
~Bronce~
~Bronce~
***DuLcE_RoBeRtA***


Female
Number of posts : 384
Age : 31
Location : ...sedmo nebo...
Registration date : 2008-09-05

♥...:::{ InaLcanzaBle }:::...♥ Empty
PostSubject: Re: ♥...:::{ InaLcanzaBle }:::...♥   ♥...:::{ InaLcanzaBle }:::...♥ Icon_minitimeMon 29 Sep 2008 - 12:43

Nije mogla verovati kako nema srce prvi dan na poslu.Kada je izasla iz kuce rekla je samoj sebi:Danas je veliki dan dulce.Usla je u garazu sela u auto,i htela da upali auto i.....iznenadjenje..i auto se nije upalio,probala je na vse nacine da uplai auto,ii nije mogla..onda je odlucila da ide javnim prevozom.tj..busom..Sve je izgledalo dobro,sve dok nije zaspala na zadnjem sedalu,i 4 puta je prosla kraj mesta gde traba da izadje..
Bilo je 8:24,kada je pogledala svoj sat,a trebala je biti u 7:30,i ona je ostal u autobusu dok se opet nije vrati na stanicu gde treba da izadje,zurila se u sk..nije ni gledala ni kakva joj je frizura kakva joj je bila kad je krenula..jer je pirio vetar..i najedanput padne..kome pada na pamet da stoji na pola puta...mislila je dUlce...sva u stresu jer kasni..
Ali to je on bio,mislila je..Iako je bila taman da jdje u razred...ali nije prestajal da misli na njegove oci..koje su je hipnotizirale kad ga je pogledala..Bila je takav decko kao sto ga je dulce od uvek zamisljala,visok,s smedjom bojom kose,ima je slatki i nezan pogle,i oci,jos kakve prelepe oci.Nikad u zivotu nije videla takav prodoran pogled i savrsen osmeh.Srce joj je jos uvek kucalo sto na sat,ali nije znalal zasto.Trebala je daa udje unutra duboko je uzdahnila,nije mogla da vise misli o njemu,kasnila je,a deca su je cekali sedeci u ucionici,Usla je u razred sa osmexom..i pozz decu,stavila je svoje stvari na stol i rekla deci:

Dulce:zdravo deco,oprostite mi tso kasnim i sto se morali cekati-rekla je to sa neznim osmexom.Kako vam se cini da mi se prestavite.
Kada su sva deca rekla svoja imena,dulce je ugledala deevojcicu,sedela je u jednom ktut i nije ni progovorila,dulce je sela na pod i zamolila decu da naprave krug.
Dulce(razmisljajuci):mmm..da vidimo..pogleda nataliu..malena mozes mi reci kakvi su bomboni?
MAla natalia bila je malo stidljiva i nije odg..ostal decu su se pocela smejati..govori..*nikad ne govori* rekli su*cudna je*
Dulce joj se priblizila i sela pokraj nje,
Dulce:milsim da te nisma cual dobro..kako si rekla da imaju ukus?
Sacekala je nekoliko segundi dok nati nije odg..

Nati:slatkog okusa
Dulce:hajde da vidimo...volite li bombone?
Deca:daa..

Dulce:(nezno se smesi):znas li sta?..tako se i je zovem...

Nati:Dulce?..pita radozanlao
Dulce:svidja ti se?
Nati:jako je lepo
Dulce:hvala,i kako se zoves lepotice?
Nati:natalia
Dulce:takodje ja jako lepo..
Obe su se smejali i ostatak je razreda poceo da se smeje.

Kada je izasao sa polsa,i pokupio nataliu,dosao je kuci,malo umoran,okupao se i taman da ide da malo odspava zazvonio mu je mob

Chris:da?
Any:cao..spavao si?
Chris:bas sam krenuo malo da ospavam,odg joj je lezajucu na krevetu
Any:samo zovem da vdim kako si?
Chris:kao i uvek any.
Any:u zadnje me vreme brines;imala je zabrinut ton glasa.
Chris:nedamise slustai prodike svoje zastitnicke sestre..nsiam za to vise...
Any:trebao bi izlaziti malo vise,biti sa svojim prijateljima,otkad nisi?!?..nemozes stalno biti sa nati,i ona treba svoj prostor.
ChriS:nisi razumela sta sam ti sad rekao,toliko ti je tesko da me jednom u zivotu pustis na miri,ljutito je odg..
Any:za boga chris,tvoj je zivot samo posao i cerka,doce trenutak kada ce nati da ode,a te ces biti sam..cujes me!!...sam!!

Taman kada je any spustila slusalicu,kris je legao u svoj krevet,i pokusavao da zaspe,any je imala pravo mislio je,previse se posvetio poslu i sa ljudima je imao smao polsovan odnos,znao je da je njegova sestra any samo zabrinut aza njega,probala ga je na vise nacina da zabavi,ali je bilo neuspesno,zivot je bio okrutan prema njemu i any,smrt njihovih roditelaj tek ka d su bili mali..ovi zadnji pet godina chrisu su bili tuzni,i patio je..ali mu je nati dala razlog da zivi tih 5 god..
taman da zaspe chris je mislio na onu curu koju je srusio jutros,iako je bila glupost koja nije uopce bila vazna,setio se kako je bila lepa i izgledala je nevino,nije ni primetio da se nasmejao kad se setio nje...

kraj 1 epizode..
Back to top Go down
***DuLcE_RoBeRtA***
~Bronce~
~Bronce~
***DuLcE_RoBeRtA***


Female
Number of posts : 384
Age : 31
Location : ...sedmo nebo...
Registration date : 2008-09-05

♥...:::{ InaLcanzaBle }:::...♥ Empty
PostSubject: Re: ♥...:::{ InaLcanzaBle }:::...♥   ♥...:::{ InaLcanzaBle }:::...♥ Icon_minitimeMon 29 Sep 2008 - 18:22

Probudio se bilo je prosla je ponoc,bilo je oko pola 1,imao je svetlo na nocnom stolcicu upalio ga je i ugledao knjigu..malo ju je citao jer mu se nije spavalo..kasnije ga je uhavtio san i zaspao je.
Dulce ja bila veoma bila sanjiva OSOBA...htela je naci pravu ljubav,a i nace je na mestu gde najmanje ocekuje...
Poncho je naj prijatelj od dulce,otkad su isli na faks,govorio joj je da mora da prestane da sanja i da sidje sa oblak,govorio joj je da je zivot mnogo kompliciran nego sto ona misli,i isto da je ljubav takva,ali ona mu nije verovala...

Iduceg jutra dulce je ranije dosla u skolu,nadajuci da ce ga ponovo videt,cekala je pred ulazom,deca su ulazila,minute su prolazile misteriozni decko sa lepim smedjim ocima se nije pojavljivao,U daljini je videla nataliu zajedno sa nekom zenom,dulce je prepostavljala da joj je to mama..dulce se nati cinila kao da nema volje za nista,to sto je nati imala,nekakvu uznemirenost,je zabrinavalo duce,jer joj je bilo cudno da curica njene dobe kojoj nista ne fali,da ima toliko problema,i da nije kao ostale cure njene dobi..

Dulce:dobro jutro nati!
Natalino se lice promenilo u siroki osmeh,
Nati:dobro jutro,Dulce
Dulce:dana si dosla sa svojom mamom?
U tom trenutku mala je dobila tuzan izraz lica,i prestala se smejati,spustila je pogled,nije nista rekla,samo je produzila u svoj razred,mozda je nisam trebala toliko pitati,pomislila je dulce..
Kada je zavrsio sat dulce se pozz za ucenicima,i hteal ja da sredi neke papire i sela je...bila je tako zaokupljena da nije ni cula da je neko usao.
Poncho(tiho):buh!!
Dulce(uplaseno):bit ce tebi buh!!..udaraju ci go po prsima,kako si me uplasio!
Poncho se nastavio smejati
Dulce:moze se znati sta radish ovde?
Poncho.dosao sam te pozavti na rucak lepa uciteljice?
Dulce:moram puno toga da urdaim poncho,nemogu..
Poncho(tuzan izraz lica):ajde Dulce.. ..Dulcesita,srce moje malo..pogledaj me u oci,i reci mi da nezelis na rucak samnom??????
Dulce(gleda ga):ne
Poncho:ajde..nemoj biti takva,(govoreci joj ljuti)tako nikad neces naci decka..
Dulce:a ni ti curu kad si takav naporan!!
U tom trenutku neko je kucao i dulce se ustala.
Dulce:napred(vice)
Vrata su se otvorial i bila je to ista cura koja je dovela nati jutros u skolu..prisla je dulce sa osmehom..a vrat su se sama otvorila..
Dulce:dobar dan
Any_:dobar dan,vi ste nova uciteljica od nati?
Dulce:da ja sam..jel ima nekih problema?
Any:nema problema,samo sam vas htel azamoliti kao mozete da ostane sa nati malo duze,je nemogu,tata ce je pokupiti kad doce sa posla..
Dulce:nema problema ,rado cu..
Any:hvala vam puno..
Dulce:nije to nista
POOZZ se sa dulce,na vratima je poljubila nati,poncho koji je ostao na istom mestu nije skidao pogled sa any,ali cura ga nije ni videla,li primetila...
Any:ponasaj se lepo srece,doce tata po tebe..
Nati je zagrlila tetu,otisla stidljivo do mesta gde sedi i sela..
Dulce:evo ti beli papir i nacrtaj mi nesto lepo..jel moze?'
Ntai:moze,lai sta da nacrtam?
Dulce:nacrtaj sta hoce,sta ti se trenutno dogadja..tako mozes i da naucis nesto..pa ces pokazati tati..
Nati:dobro je..
Poncho(smeje i prica dulce):mislim da sam se zaljubio u njenu mamu..kakva je lepa..
Dulce(smeje se):muskarci...
Poncho:sta je..istina je..ok..nazvat cu te veceras dulce,ok?..sutra mi obecaj da ces ici na rucak..
Dulce:obecajem ti dosadnjakovicu!!!!!!!!!!
Poncho:ok..pazi sta si obecala..dovidenja lepa damo..
Dulce:caooo klovnu!
Poncho:zdravo malena,,(nasmejao se dok je govorio nati)
Back to top Go down
***DuLcE_RoBeRtA***
~Bronce~
~Bronce~
***DuLcE_RoBeRtA***


Female
Number of posts : 384
Age : 31
Location : ...sedmo nebo...
Registration date : 2008-09-05

♥...:::{ InaLcanzaBle }:::...♥ Empty
PostSubject: Re: ♥...:::{ InaLcanzaBle }:::...♥   ♥...:::{ InaLcanzaBle }:::...♥ Icon_minitimeMon 29 Sep 2008 - 19:31

nakon nekoliko minuta..
Dulce:kako lepo!ko je to na slici?..pitala je znatizeljno..
Ntai:ovo je tata,u sredini sam je..a ovo si ti,odg je pogledajuci je..
Dulce(malo iznemadjena):oh,sunce moje,puno ti hvala,svida mi se..
Iza vrata se nalazio Chris,cuo je celi razgovor izmedu svoe cerke i dulce.prije nego sto je usao 2 je kucao i usao..dulce nije primetila da je usao jer se zapricala sa nati..stao je..otvorenih ruku i cekao je da mu nati mu potrci u zagrljaj.
Chris:princezo!!!!
Dulce i nati se se okrenule prema njemu,nati mu je potrcala u zagrljaj...u tom trenutku je pogledao dulce.kada su im se pogledi nasli,osetila je isto kada ga je i prvi put videla,njeno srce je pocela da kuca 100 na sat..Chris se priblizavao dulce..bio malo odvojen od nje..dulce ja pomislila"kako je lep"

Nati:tatice!ovo je moja nova uciteljica,zove se dulce..
Chris joj je pruzio ruku.
Chris:drago mi je,ja sam natalin tata.zovem se Christofer:rekao je gledajuci je gore dole..ps:valjda ju je odmeravao,nzm..nisam znala kako da prevedem..

Dulce:(jedva je govorila):dra..drago mi je(odg sa osmehom..)
Chris:zao mi je jako sto sam vas uznemiravao..imao sam posla i nisma mogao doci po nati ranije...
Dulce:ne brinite se,vasa zena mi je sve rekla(odg je malo ljuto nije mogla izbeci)
Chris:moja zena???..Ah Any..nije moja zena,vec sestra..
Dulce se nasmejala jos visezbog malog nesporazuma i ispricala se..ali nije bilo sumnje da je za nju to bila fantasticna vest..saznavsi da mu nije zena..ali posto je otac sigurno ima neku zenu,curu...milslila je dulce..sama je sebi rekla:moram saznati:=)...

Chris:dobro necemo vam vise smetati,idemo sreco...
Dulce ih je otpratila do izlaza,u tom trenutku chris je stao sa njene strane i rekao
Chris:pazite da se opet ne slupate u mene..
Dulce_:a vi pazite da mi ne stojite na put..

ovo vam necu prevodit...neda mi se..znate spanski...=)
Dulce cerró la puerta de clase y apoyó su cabeza en ella intentando asimilar lo que le estaba sucediendo. Era tan sumamente perfecto que casi no podia ser verdad. Tenia la impresión que no iba a ser la ultima vez en que se verían y tenia la esperanza que la próxima fuera lo más pronto posible.

Ya en casa, mientras Chris preparaba la cena, Nati se acercó a él con una hoja en las manos y se la entrego a su padre felizmente.

Nati: Mira papi, mira que dibujo he hecho en el colegio

Chris observó el dibujo durante un largo rato. De repente una idea que no había pasado por su cabeza en los casi cinco anos que llevaba desparecida Maite pasó por su mente. Por mucho que se empenara en ser el padre perfecto jamás podría sustituir el lugar de una madre. Y se preguntó si el hecho de dibujar a su maestra y no a Maite se debía a esa ausencia que cada día que pasaba se tornaba más palpable en los dos. Necesitaba la figura de una madre en su vida y fue en ese momento cuando lo vio claro. Fue en ese instante cuando Chris se preguntó si estaría haciendo bien escondiéndole a su hija una evidencia que cada vez era más una realidad, que probablemente su madre no volveria jamás.
Fin capitulo 2
Back to top Go down
REY
~Rebelde bb~
~Rebelde bb~
REY


Male
Number of posts : 63
Age : 31
Location : vivo en EWS con vondy
Registration date : 2008-11-05

♥...:::{ InaLcanzaBle }:::...♥ Empty
PostSubject: Re: ♥...:::{ InaLcanzaBle }:::...♥   ♥...:::{ InaLcanzaBle }:::...♥ Icon_minitimeWed 5 Nov 2008 - 16:29

cao ja sam novi clan svidja mi se novela inalcanzable i jer bi neko mogao da nastavi moli vas
Back to top Go down
REY
~Rebelde bb~
~Rebelde bb~
REY


Male
Number of posts : 63
Age : 31
Location : vivo en EWS con vondy
Registration date : 2008-11-05

♥...:::{ InaLcanzaBle }:::...♥ Empty
PostSubject: Re: ♥...:::{ InaLcanzaBle }:::...♥   ♥...:::{ InaLcanzaBle }:::...♥ Icon_minitimeWed 5 Nov 2008 - 20:59

ajde molim vas ili ako nemate vremena postavite link s kojeg ste foruma preuzeli ovu web novelu
Back to top Go down
REY
~Rebelde bb~
~Rebelde bb~
REY


Male
Number of posts : 63
Age : 31
Location : vivo en EWS con vondy
Registration date : 2008-11-05

♥...:::{ InaLcanzaBle }:::...♥ Empty
PostSubject: Re: ♥...:::{ InaLcanzaBle }:::...♥   ♥...:::{ InaLcanzaBle }:::...♥ Icon_minitimeThu 6 Nov 2008 - 15:41

molim vas porfa
Back to top Go down
Sponsored content





♥...:::{ InaLcanzaBle }:::...♥ Empty
PostSubject: Re: ♥...:::{ InaLcanzaBle }:::...♥   ♥...:::{ InaLcanzaBle }:::...♥ Icon_minitime

Back to top Go down
 
♥...:::{ InaLcanzaBle }:::...♥
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» ♥♥♥dyc..nowa traumaa♥♥♥
» ♥My new Work♥

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
♥Rebeldemania Serbia♥ :: Off topic :: Web novele-
Jump to: