♥Rebeldemania Serbia♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥Rebeldemania Serbia♥

Rebeldemania Serbia
 
HomeHome  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 La luz de mis ojos - Svetlost mojih ociju

Go down 
3 posters
AuthorMessage
REY
~Rebelde bb~
~Rebelde bb~
REY


Male
Number of posts : 63
Age : 31
Location : vivo en EWS con vondy
Registration date : 2008-11-05

La luz de mis ojos - Svetlost mojih ociju Empty
PostSubject: La luz de mis ojos - Svetlost mojih ociju   La luz de mis ojos - Svetlost mojih ociju Icon_minitimeSat 29 Nov 2008 - 0:16

La luz de mis ojos - Svetlost mojih ociju 20b25uv dulce je jedna devojka koja je od rodjenja slepa doctori su joj rekli da ce zauvek ostati slepa mozda ima resenje ali ona nema para ona zivi u selu u jednoj maloj kucici blizu jednog jezera i jednog dana jeden slatki decko je prolazio tuda i taj decko ce uciniti da se njen zivot pretvori u pakao strast i ljubav La luz de mis ojos - Svetlost mojih ociju 2u9h8nk christopher je nesrecan decko bogat otac mu je leon a majka mabel on je decko dobar imao je nesrecu u kojoj je izgubio devojku koju je veoma voleo ona je bila sestra od any ali sreca ce mu dati drugu sansu jer ce upoznati nju i ona ce postati svetlost njegovih ociju
Back to top Go down
REY
~Rebelde bb~
~Rebelde bb~
REY


Male
Number of posts : 63
Age : 31
Location : vivo en EWS con vondy
Registration date : 2008-11-05

La luz de mis ojos - Svetlost mojih ociju Empty
PostSubject: Re: La luz de mis ojos - Svetlost mojih ociju   La luz de mis ojos - Svetlost mojih ociju Icon_minitimeSat 29 Nov 2008 - 17:06

La luz de mis ojos - Svetlost mojih ociju Fwsuhg any je jedna devojka koja je stidljiva njen otac je imao nesrecu u kojoj je poginuo osecala se usamljenom i vremenom postaje zla najbolji prijetelj joj je christopher u kojeg se zaljubljuje ali ucer se zaljubljuje u devojku crvenekosu ali ta ljubomora ce je pretvoriti u devojku zlu i okrutnu i pokusavace da osvoji ucerovu ljubav La luz de mis ojos - Svetlost mojih ociju 2n22js alfonso je jedan uspesan doktor dobar drug je christoferov zaljubljuje se u dulce ali kad sazna da je christofer zaljubljen u dulce i ona u njega odlazi iz mexica
Back to top Go down
<3anahi_x_siempre<3
Admin
Admin
<3anahi_x_siempre<3


Female
Number of posts : 4853
Age : 30
Location : na mars....jedino mesto gde nema muskaraca:)
Humor : mali na tebe se zestoko palim :)
Registration date : 2008-09-05

La luz de mis ojos - Svetlost mojih ociju Empty
PostSubject: Re: La luz de mis ojos - Svetlost mojih ociju   La luz de mis ojos - Svetlost mojih ociju Icon_minitimeSun 30 Nov 2008 - 14:36

ajde nastavi
Back to top Go down
*D*U*L*C*E*
~Rebelde bb~
~Rebelde bb~
*D*U*L*C*E*


Female
Number of posts : 45
Age : 29
Location : on the eart
Registration date : 2008-11-30

La luz de mis ojos - Svetlost mojih ociju Empty
PostSubject: Re: La luz de mis ojos - Svetlost mojih ociju   La luz de mis ojos - Svetlost mojih ociju Icon_minitimeSun 30 Nov 2008 - 22:16

<3anahi_x_siempre<3 wrote:
ajde nastavi
Back to top Go down
Sponsored content





La luz de mis ojos - Svetlost mojih ociju Empty
PostSubject: Re: La luz de mis ojos - Svetlost mojih ociju   La luz de mis ojos - Svetlost mojih ociju Icon_minitime

Back to top Go down
 
La luz de mis ojos - Svetlost mojih ociju
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» ewo i mojih! =)
» Ewo mojih radowa!!!
» Evo mojih radova
» evo i mojih radova

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
♥Rebeldemania Serbia♥ :: Off topic :: Web novele-
Jump to: